search cart

NAS

انباره (Storage) ذخيره‌سازي متصل به شبكه (NAS) دستگاهي است كه به صورت اشتراكي در شبكه مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين دستگاه، با استفاده از NFS (سيستم فايلي شبكه‌اي مختص محيط‌هاي يونيكسي)، CIFS (سيستم فايلي شبكه‌اي مختص محيط‌هاي ويندوزي)،FTP ،HTTP و ساير پروتكل‌ها با اجزاي شبكه ارتباط برقرار مي‌كند. وجود NAS در يك شبكه براي كاربران آن شبكه افزايش كارايي و استقلال از سكو را به ارمغان مي‌آورد، گويي كه اين انباره مستقيماً به كامپيوتر خودشان متصل است.

خود دستگاه NAS يك وسيله پرسرعت، كارآمد، تك‌منظوره و اختصاصي است كه در قالب يك ماشين يا جعبه عرضه مي‌شود. اين دستگاه طوري طراحي شده كه به تنهايي كار كند و نيازهاي خاص ذخيره‌سازي سازمان را با استفاده از سيستم عامل و سخت‌افزار و نرم‌افزار خود در بهترين حالت برآورده سازد. NAS را مي‌توان مثل يك
دستگاه plug-and-play در نظر گرفت كه وظيفه آن تأمين نيازمندي‌هاي ذخيره‌سازي است. اين سيستم‌ها با هدف پاسخگويي به نيازهاي خاص در كوتاه‌ترين زمان ممكن (به صورت بلادرنگ) طراحي شده‌اند. ماشين NAS براي به كارگيري در شبكه‌هايي مناسب‌تر است كه انواع مختلف سرور و كلاينت در آنها وجود دارند و وظايفي چون پراكسي، فايروال، رسانه جرياني و از اين قبيل را انجام مي‌دهند.

شرکت مدرن ایده پاندا، آماده ارائه هرگونه خدمات و مشاوره در این زمینه می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

دریافت اخبار

برای دریافت تازه‌های شرکت مدرن ایده پاندا لطفاً ایمیل خود را وارد کنید.

 

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

Top of Page