تازه های فناوری

4 بازی اعتیاد آور مهر ماه 95 را از دست ندهید!

بازی Dash till Puff 2

بعد از موفقیت نسخه ی اول این بازی، توسعه دهندگان تمام تمرکز خود را بر روی این گذاشتند تا بازی Dash till Puff 2 از همه نظر بهتر از نسخه اول باشد. چالش شما در این بازی پریدن، پرواز و در عین حال کنترل کردن کاراکتر بامزه ی شما است. باید دقت کنید تا به موانع برخورد نکنید.

علی رغم گیم پلی و سوژه ی تکراری، باید حتما این بازی را تست کنید تا متوجه گیم پلی روان و آسان آن شوید. اکثر سازندگان بازی هایی با این سبک، به این موضوع توجه نمی کنند و همین باعث می شود مخاطب بعد از چند شکست، بازی را به طور کامل از اسمارتفون خود حذف کند.

در بازی Dash till Puff 2 هفت مسیر و محیط متفاوت برای کاربران در نظر گرفته شده است. با باز کردن فقل آواتارهای جذاب بازی می توانید کاراکتر خود را سفارشی کنید.

ضمن اینکه در طول مسیر موسیقی جذاب و فوق العاده بازی انرژی لازم برای تمرکز شما را فراهم می کند. فراموش نکنید که هر کاراکتر اسرار پنهان و قدرت های ویژه ای دارد. تا دیر نشده بازی Dash till Puff 2 را تجربه کرده و رکوردهای خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

بازی MMX Hill Climb

بازی MMX Hill Climb یکی از محبوب ترین بازی های سبک Racing است که علاوه بر اعتیاد آور بودن حس رقابت را به طور مستقیم در مخاطب ایجاد می کند.

شما در این بازی علاوه بر چالش طی کردن صخره ها و دره ها باید با ماشین های دیگر هم رقابت کنید. پیشنهاد ما این است که سعی کنید تمرکز خود را بیشتر بر روی این بگذارید که بتوانید مسیر را طی کرده و سالم به مقصد برسید و هدف بعدی تان شکست دادن رقیبتان باشد.

ماشین ها و کامیون هایی در سبک های مختلف و با ویژگی های فنی و ظاهری متفاوتی در این بازی برای شما تعبیه شده اند. در آپدیت جدید بازی MMX Hill Climb علاوه بر اضافه شدن آهنگ های جدیدف ماشین ها و کامیون ها سریعی هم اضافه شده اند.

همچنین عملکرد ماشین ها در مسابقات صحرا بهبود پیدا کرده است. سوخت های مورد نیازتان هم در طول مسیر در قسمت های بهتری قرار گرفته تا بتوانید بیشتر از بازی لذت ببرید.

 

بازی Beat Stomper

بازی Beat Stomper تجربه ای لذت بخش از موزیک و هیجان است. مهمترین و جذاب ترین چیزی که در این بازی شما را به هیجان خواهد آورد موسیقی است و بس. تا جایی حتی اگر بارها شکست بخورید باز هم اشتیاق دارید تا موزیک بعدی را بشنوید.

شاید همین موزیک فوق العاده دلیل این بوده که در لیست 4 بازی اعتیاد آور مهر ماه 95 قرار بگیرد. رنگها و نورهای نئونی از ویژگی های جالب این بازی می باشد که ترکیب کاملی از انرژی و موسیقی را برای شما به نمایش می گذارند.

 

بازی Ride with the Frog

بازی Ride with the Frog به یکی از محبوب ترین بازی های سبک آرکید تبدیل شده است. ماجراجویی با قورباغه ای که مسیری پر از موانع را در پیش دارد.

آپشن هایی برای کمک به شما در جمع آوری سکه ها و کنترل قورباغه عزیز در نظر گرفته شده است. مهمترین نکته در بازی Ride with the Frog زمان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید