تازه های فناوری

تصاویر جدید آیفون 8 و تایید ویژگی‌های درزکرده به همراه ظاهری شبیه به آیفون نخستین!

به نظر می‌رسد به مرحله جدیدی از چرخه شایعات مربوط به آیفون 8 وارد شده‌ایم. این‌بار به جای کانسپت، نمودار و طرح تصاویر جدید آیفون 8 در توییتر، توسط Benjamin Geskin منتشر شده‌ است.

تصاویر جدید آیفون 8 و نمایش ویژگی‌هایی جالب

عکس‌های منتشر شده از آیفون 8 این دیوایس را از همه زوایا به نمایش گذاشته‌ و همانطور که در شایعات اخیر در مورد آیفون بعدی آمده بود، شاهد یک آیفون تمام شیشه‎‌ای هستیم که با یک فریم فولادی ضد زنگ محافظت شده است!!

دوربین عقب به حالت عمودی قرار گرفته و سنسور اثر انگشت در هیچ کجای گوشی مشاهده نمی‌شود. احتمالا اسکنر اثر انگشت در قسمت جلو و در زیر شیشه قرار دارد.

شیشه در قسمت جلو کاملا تخت با قابی فلزی می‌باشد ولی در قسمت پُشت کمی خمیده به نظر می‌رسد که به شدت شبیه به طراحی آیفون‌های نخستین می‌باشد!!! طبق ادعای اخیر Geskin، فلز ضد زنگ به رنگِ خودِ گوشی و کل دیوایس به رنگ مشکی خواهد بود. همچنین Geskin گفته که آیفون بعدی از نظر سایز مشابه آیفون 7 خواهد بود، این نسخه دارای کانِکتور لایتِنینگ می‌باشد و فقط برآمدگی دوربین، جلای ظاهر سیاه‌رنگِ آن را خدشه‌دار می‌کند.

همه چیز ظاهرا خوب به نظر می‌رسد، به غیر از دوربین عمودی که طبق شایعات به احتمال قوی از ویژگی‌های آیفون جدید خواهد بود. به گزارش بلومبرگ: اپل در حال تست چند مدل مختلف آیفون می‌باشد که اسکنر اثر انگشت در یکی از آنها در قسمت پُشت دستگاه قرار دارد. به گفته Geskin، اپل، دوربین سلفی، گریل‌های اسپیکر و سنسورها را بدون تغییر سایز در قسمت بالای گوشی قرار داده است.

یک آیفون تمام شیشه‌ای با فریم فلزی و دوربین عمودی

تصاویر آیفون 8 بسیار هیجان‎انگیز هستند و نشان‌دهنده ارتقا زیادی در مقایسه با آیفون 7 می‌باشند، اما هنوز مشخص نیست که آیا واقعا این تصاویر متعلق به آیفون 8 هستند یا خیر!

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا آیفون 8 با سنسور سه بُعدی برای دوربین جلو به همراه شارژ وایرلس، رم 3 گیگابایت و صفحه نمایش 5.8 اینچی OLED با تراکم پیکسلی 521 PPI با ظاهر جدیدی که در این تصویر نشان داده شده است، هیجان‎انگیز خواهد بود؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید