تازه های فناوری

عینک FaceShot – عینکی آفتابی با دوربین داخلی برای ضبط ویدئو

علاقه‌مندان به گشت و گذار در طبیعت و ماجراجویی مطمئنا با در دست گرفتن دوربین یا گوشی برای فیلم‌برداری دچار محدویت‌هایی خواهند شد اما عینک FaceShot با وجود یک دوربین اچ‌دی داخلی بدون نیاز به حمل وسایل اضافی این مشکل را حل کرده است!

عینک FaceShot تمام ماجراجویی‌های شما را ثبت خواهد کرد

کمپانی Omni-Wearables با قرار دادن یک دوربین ویدئویی در عینک FaceShot که در حقیقت یک عینک آفتابی می‌باشد، امکانات جدیدی را در اختیا ر فیلم‌سازان و حتی کاربران عادی در فضاهای باز قرار داده است. قابلیت ضبط سریع و آسان ویدئو کلیپ‌های مختلف از دوچرخه سواری، ماهیگیری، دویدن و یا به هنگام انجام هر فعالیت دیگری، این پوشیدنی جالب را تبدیل به یک فناوری پوشیدنی واقعا کاربردی کرده است.

عینک FaceShot در دو رنگ سفید و سیاه و با سایزی کمی بزرگتر از یک عینک آفتابیِ معمولی روانه بازار خواهد شد. این پوشیدنی دارای ظاهری اسپورت مشابه عینک‌های دوچرخه سواری با دسته‌هایی ضخیم‌تر می‌باشد. یکی از این دسته‌ها دارای یک دوربین ویدئویی داخلی است که به سادگی می‌توان آن را کشید و برای حالت فیلم‌برداری آماده کرد. بعد از کشیدن دوربین به سمت بیرون، ضبط ویدئو آغاز و با بازگرداندن آن به جای اصلی، ضبط متوقف می‌شود.

ویژگی‌ها و قیمت

این دوربین پوشیدنی با زاویه 90 درجه تنظیم شده و قادر به ضبط ویدئو با میدان دید افقی 120 درجه می‌باشد. امکان تنظیم لنز تا 15 درجه بالا و پایین برای دسترسی به زاویه ضبط صحیح‌تر نیز وجود دارد و یک میکروفون داخلی، وظیفه ضبط صدا را بر عهده گرفته است.

ویدئو کلیپ‌ها بر روی کارت حافظه ضبط خواهند شد و می‌توانند تا 32 گیگابایت حافظه را پشتیبانی نمایند. عمر باتریِ عینک FaceShot در حدود یک ساعت و نیم می‌باشد و دارای قابلیت ضد آب برای فیلمبرداری در هوای بارانی نیز هست. خوب است بدانید، این فناوری پوشیدنی چند وقتی است که در کیک استارتر معرفی شده و احتمالا با برچسب قیمتی حدود 299 دلار عرضه خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید