“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  180  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 180 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  5740  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 5740 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  213  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 213 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  192  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 192 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  183  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 183 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  181  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 181 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  1133  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 1133 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  173  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 173 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
یکشنبه, 20 مرداد 1398, 12:03 ب ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در CRM

کاربرد نرم افزار CRM در مارکتینگ و مدیریت کسب و کار ویژه

نرم افزار CRM با فراهم آوردن مجموعه‌ای از ابزارها و توانایی‌های دیجیتال مارکتینگ شما را قادر می‌سازد تا مشتریان را به نحو موثرتری هدفگیری نمایید و به تناسب آن کمپین‌های دقیق طراحی و مدیریت گردد. این سیستم مدیریت یکپارچه مارکتینگ را در برنامه ریزی، بودجه بندی، اجرا و اندازه گیری تلاش‌های مارکتینگ فراهم می‌آورد. همچنین دسته بندی اطلاعات، مدیریت منحصر به فرد کمپین‌ها، اطلاع رسانی، تحلیل‌های استراتژیک، بالابردن اثربخشی و پیگیری‌های برنامه‌های مارکتینگ نیز توسط این سیستم فراهم خواهد گردید.

مدیریت برنامه مارکتینگ

با استفاده از تحلیل‌های سی آر ام، داده‌های مشتریان به اطلاعاتی مناسب و قابل برنامه ریزی تبدیل می‌شوند. به این ترتیب قادر خواهید بود با سرعت بیشتری به تمایلات و نیازهای مشتری و فرصت‌های موجود واکنش نشان دهید. همچنین در اجرای مارکتینگ پلن این امکان وجود دارد تا از برنامه ریزی و بودجه بندی گرفته تا نرخ بازگشت سرمایه و اجرای آن به بهینه ترین شکل ممکن صورت پذیرد.

بخش بندی مشتریان

نرم افزار سی ار ام به شما این امکان را می دهد تا مشتریان و مشتریان بالقوه را با شاخص‌های مختلف دسته بندی کرده و امکان دسترسی سریع و به روز به آن‌ها میسر گردد. با تقسیم بندی اطلاعات به بخش‌های مختلف، سازمان قادر خواهد بود محصولات و خدمات اختصاصی شده و جذابتری برای مشتریان ارائه دهد. از لیست مارکتینگ پویا و هوشمند و همچنین بخشبندی اطلاعات استفاده کرده و کمپین‌های مارکتینگ خود را در کمترین زمان برای بخش مشخصی از مشتریان هدف اجرا نماید.

تدوین و اجرای کمپین مارکتینگ

در نرم افزار سی آر ام شما می‌توانید اقدامات مارکتینگی خود را به آسانی طراحی، اجرا و مدیریت کنید. فعالیت‌های برنامه ریزی شده را به افراد مرتبط ارجاع داده و گزارش‌های دقیق از نحوه اجرا دریافت نمایید. همچنین در خارج از سازمان و بصورت لحظه‌ای گزارش‌های آنلاین از میزان اثربخشی هر کمپین، نرخ پاسخ مشتریان، نرخ بازگشت سرمایه و دیگر شاخص‌های کلیدی را در اختیار داشته باشید. این سیستم مدیران مارکتینگ را در تدوین، اجرا، هماهنگی و کنترل فعالیت‌های تبلیغاتی یاری نموده و سازمان را قادر می‌سازد پیروز رقابت در کانال‌های ارتباطی گردد.

تحلیل مارکتینگ

نرم افزار سی ار ام به مدیران و کارشناسان مارکتینگ کمک می‌کند تا با کنترل شاخص‌های مارکتینگ، تحلیل استراتژیک کرده و درکی عمیق از میزان عملکرد برنامه‌های مارکتینگ و کمپین‌های تبلیغاتی بدست آورند. همچنین اطلاعات مورد نیاز خود را در زمینه فرآیند خرید و ترجیحات مشتریان و همچنین اطلاعات جمعیت شناختی جهت تقسیم بندی بازار حرفه‌ای بدست خواهد آمد. داشبورد مارکتینگ در این سیستم اطلاعاتی دقیق، عمیق و چند لایه برای مدیران ارشد مارکتینگ فراهم خواهد نمود.

رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper