“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  138  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 138 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  4632  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 4632 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  162  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 162 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  151  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 151 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  139  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 139 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  141  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 141 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  885  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 885 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  137  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 137 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
دوشنبه, 28 مرداد 1398, 1:44 ب ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در مدیریت

مهارت‌های ویژه کارآفرینان موفق ویژه

کنجکاوی

کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، فرآیند کسب‌وکار خود را بهبود ببخشند و نوآفرینی داشته باشند. مشخصاً تحقق این مقاصد بسته به شور و اشتیاق کارآفرینان برای مطالعه و تحقیق در زمینه­‌های مختلف و رغبت آن‌ها برای آزمودن کسب‌وکارهای سخت است.

مدیریت زمان

برنامه‌ریزی دقیق و اولویت‌بندی شده، تعیین مراحل اصلی و مهم کار، اجرا کردن و استمرار در کارها، همه مهم هستند؛ اما هیچ یک از این‌ها بدون مدیریت صحیح پروژه و الگوی تخصیص زمان، عملی نخواهند شد.

تفکر استراتژیک

کارآفرینان موفق می‌دانند چگونه یک مشکل را موشکافی کنند تا به سرمنشأ آن دست پیدا کنند. آن‌ها از این طریق فرصت‌های رشد و ترقی را از دل مشکلات بیرون می‌کشند، راه‌حل‌های خلاقانه کشف می‌کنند و آسان‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر برای نیل به آن را پیدا می‌کنند. آن‌ها همچنین طرحی نهایی برای تولید یک محصول رضایت‌بخش و همچنین آزمودن آن، در مدت‌زمان و بودجه محدود ایجاد می‌کنند.

کارایی

برای حل یک مشکل نیاز به کارایی بالایی خواهید داشت. قانون ۲۰-۸۰ (معروف به اصل پارتو که می‌گوید ۸۰٪ وقایع تنها ناشی از ۲۰٪ علل هستند. این قانون در کسب‌وکار نیز صادق است. برای مثال ۸۰٪ خریدها تنها توسط ۲۰٪ از مشتریان انجام می‌شود.) و سایر قوانینی که کمک می‌کنند در زمان کمتری نتایج بهتری به دست بیاورید باید مورد استفاده قرار بگیرند. جابه‌جایی بین کارهای مختلف و تکراری روزانه، برای افزایش کارایی مؤثر و مفید خواهد بود.

انعطاف‌پذیری

رسیدگی به درخواست‌ها، استرس، فرسودگی ناشی از کار، عدم تمرکز و کند شدن پیشروی، مواردی هستند که از همان ابتدای کار، به انعطاف‌پذیری و جنگندگی شما در قبال مشکلات بستگی دارند.

روابط عمومی

ارتباط موثر برای تعامل با مشتریان، شرکا و همکاران برای بهبود چشم‌انداز کسب‌وکار بسیار حائز اهمیت است. همچنین روابط عمومی بالا می‌تواند بسیاری از مشکلاتی احتمالی بین شما و مشتریانتان را برطرف کند.

شبکه‌سازی

گسترش شبکه‌ی کسب و کار فرصت‌های زیادی در دسترس کسب‌ و کارها قرار داده است. از این جمله می‌توان به آسان شدن معاملات، پیدا کردن کارفرما و کارمند، اشاره کرد. همچنین اینترنت افق‌های روابط عمومی را گسترش داده است و کمک می‌کند پیام‌های درست در همه‌ی حوزه‌ها به‌آسانی مخابره شود.

بازدید: 136 بار
رأی دهید
(0 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper