“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  138  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 138 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  4632  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 4632 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  162  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 162 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  151  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 151 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  139  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 139 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  142  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 142 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  885  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 885 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  137  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 137 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
یکشنبه, 13 خرداد 1397, 6:52 ب ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟ ویژه

واژه CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management به معنای مدیریت روابط یا ارتباط با مشتری است.

"مدیریت ارتباط با مشتری، رویکردی فراگیر برای ایجاد، حفظ و توسعه روابط با مشتریان است"

فرایند نرم افزار CRM به جمع‌آوری تمامی اطلاعات در مورد: مشتریان، فروش، تأثیر بازاریابی، واکنش‌ها و رفتار بازار در زمینه فروش به ما کمک می‌کند.

ما در فرایند نرم افزار CRM با وفاداری مشتریان  در ارتباط هستیم . نرم افزار CRM  این امکان را در اختیار سازمان قرار می دهد تا فرصت های بالقوه خود را به منبع درآمد تبدیل کند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری  به زبان ساده به روش‌هایی گفته می شود که سازمان‌ها برای مدیریت و تحلیل رفتار بین کارکنان

و مشتریان سازمان با هدف بهبود این ارتباط جهت افزایش فروش استفاده می کنند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزار مفیدی برای شرکت‌های تولیدی، بازرگانی، پزشکی، خدماتی، صنعتی، تولیدی و صادراتی می‌باشد. 

تاریخچه نرم افزار CRM

در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می کند.

اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، CRM  از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت.

اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه اندازی شد

در سال 1999، Siebel  اولین CRM تلفن همراه را راه اندازی کرد که Siebel Sales Handheld بود PeopleSoft ، SAP  و  Oracle نسخه‌های تلفن همراه خود را راه اندازی کردند.

در سال 1999 شاهد ظهور اولین ابر CRM بودیم. سازمان‌ها سیستم‌های ابری را جایگزین ارزان تر برای سیستم‌های گران قیمت در نظر گرفته اند اولین نرم افزار به عنوان یک سرویس CRM شرکت sales force معرفی کرد. در ابتدا،  CRM شرکت سلس فورس فقط برای کسب و کارهای کوچک مناسب بود، اما با گذشت زمان آن را به سیستم‌های قوی‌تر تبدیل کردند تا شرکت‌های بزرگ شروع به استفاده از این نرم افزار را نمودند.

در اوایل سال 2000 حباب dotcom رخ داد

حباب dotcom در اوائل سال 2000 رخ داد که این موضوع بر فروش محصولات CRM و همچنین توسعه آن تأثیر بسزایی گذاشت، تا اینکه سال 2003 مایکروسافت به منظور ایجاد برنامه مدیریت ارتباط با مشتری خود سیستم‌های MS Office و Outlook را بایک دیگر ادغام نمود این تغییر و تحول باعث ایجاد شرکتی به نام مایکروسافت داینامیک گردید.

اواخر سال 2000 sugar CRM نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با منبعی باز و ابر محبوب را راه اندازی نمود.

SugarCRM  پیشگام سیستم‌های منبع باز در سال 2004 بود. این این سیستم شرایط استفاده از نرم افزار CRM با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به برنامه‌های پیش فرض قدیمی برای شرکت‌ها را فراهم نمود .

در سال 2006، آمازون نسخه‌های EC2 / S3 را معرفی کرد و حتی سرورهایی برای مشتریان خود اجاره کرد تا به صرفه جویی در هزینه‌های سرورهای گران قیمت کمک کند.

در سال 2007، Salesforce یک برنامه توسعه برنامه مبتنی بر ابر خود را با شرکای توسعه SaaS ترکیب کرده تا کاربران را متقاعد کند که CRM مبتنی بر وب را می توان سفارشی کرد و برای شرایط خاص کسب و کار مورد استفاده قرار گرفت.

از سال 2008 تا کنون تمامی شرکت‌های پیشرو در حوزه‌ی CRM در تلاش برای ارائه‌ی هر چه بهتر نرم افزار برای مشتریان خود نمودند. که این موضوع باعث تغییر و تحول گسترده در حوزه‌ی طراحی و کارایی نرم افزار گردیده است که سبب این تغییر و تحول سازمان‌ها با استفاده از نر افزار CRM ارتباط تشان را با مشتریان خود مدیریت نماییند که این موضوع سبب افزایش فروش و درآمد زایی برای سازمان‌ها گردید.

کدام سازمان‌ها (شرکت ها) باید از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده نمایند ؟

این نرم افزار به تمام کارکنان سازمان واحد فروش و بازاریابی، خدمات پشتیبانی و واحد کسب و کار و تا هر نوع فعالیت دیگر، راه بهتری برای مدیریت ارتباطات و خدمات به مشتریان که منجر به موفقیت و فروش می‌شود را ارائه می‌دهد. CRM ابزاری است که به شما اجازه ذخیره سازی ثبت اطلاعات تماس مشتریان، ثبت اقدامات صورت گرفته نسبت به مشتریان، ارائه گزارش از کارکنان درون سازمان، شناسایی فرصت‌های فروش و مدیریت کمپین‌های بازاریابی را می‌دهد. تمام این داده‌ها در یک پایگاه مرکزی ذخیره شده و اطلاعات مربوط به هر مشتری در صورت نیاز در دسترس هر یک از افراد سازمان قرار خواهد گرفت.

دسترسی آسان به داده‌های قابل رویت، همکاری را ساده تر و بهره وری را افزایش می‌دهد. هریک از افراد سازمان شما می تواند اطلاعات مربوط به هر مشتری (تمامی اطلاعاتی که نسبتبه مشتریان ثبت گردیده باشند که در قسمت ماژول های نرم افزار بررسی خواهد شد) مدیریت ارتباط با مشتری می تواند به رشد شرکت‌ها در هر اندازه‌ای، کمک کند؛ مخصوصاً به شرکت‌های کوچک که به دنبال کسب نتیجه بیشتر با صرف منابع کمتر هستند.

این نکته که شما بدانید افرادی که به سازمان شما مراجعه می‌کنند به دنبال چه هستند و چه نوع خدماتی نیاز دارند و یا اینکه اگر به شرکت شما مراجعه کردند از چه طریقی با شما آشنا شده اند میتواند سرنخ خوبی برای مدیریت آن‌ها باشد. این سرنخ‌های فروش می‌تواند در آینده به مشتری‌های ثابت شما تبدیل شوند فقط کافیست که بتوانید با مدیریت امکاناتی که نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد بهترین بازخودر را در بین رقبای خود داشته باشید.

فرض کنید که شما با رقبای خود سهم برابری از بازار را دارید ولی رقیب شما سرنخ‌های فروش خود را از  دست می‌دهد و یا اینکه بازاریابی و مشتری مداری ضعیفی بر روی مشتریان فعلی خود دارد، شما میتوانید با مدیریت همین چند مورد یعنی مدیریت پرسنل، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت پروژه‌های فعلی و همچنین مدیریت خدمات پشتیبانی و پیگیری اقدامات دقیق از سوی سازمان شما را به بالاترین سطح کیفیت برساند.

CRM یک استراتژی برنامه ریزی شده است که با آموزش دادن و هدایت کردن کارمندان به شما نحوه چگونگی درک و فهم نیازهای بیشتر مشتریان را آموزش داده تا روابط افراد یک سازمان و مشتریان آن را استحکام بیشتری ببخشد.

هدف نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

کار نرم افزار CRM کمک به تجارت در زمینه‌ استفاده از تکنولوژی و منابع انسانی برای درک رفتار مشتریان می‌باشد. اگر به شکل واقعی اجرا شود یک کسب و کار یا تجارت می‌تواند:

1- خدمات بهتری به مشتری ارائه کند.

2- مراکز گویا را تأثیر پذیرتر کند.

3- فروش محصولات را تاحد زیادی مؤثرتر کند.

4- سرعت تحویل اجناس به مشتری را تسریع می‌بخشد.

5- فرآیندهای فروش و بازاریابی را ساده‌‌تر کند.

6- مشتری‌های جدید بیافزایند.

اثرات CRM در کسب و کارهای کوچک

آمارها نشان می دهد که استفاده درست از CRM اثرات زیر را در کسب کارها ایجاد می کند:

41 درصد افزایش درآمد به ازای هر کارمندان فروش

300 درصد افزایش نرخ تبدیل سرنخ به مشتری

27 درصد بهبود در نگهداری مشتریان فعلی

23 درصد کاهش در هزینه‌های بازار یابی

برگشت سرمایه نرم افزار CRM

تحقیقات نشان می دهد که عدد بازگشت سرمایه در نرم افزار CRM حدودا 6 برابر می باشد، یعنی به ازای هر 1000 تومان سرمایه گذاری شما در این بخش شما میتوانید 6000 تومان سود در کسب کار خود ایجاد کنید.

تواناييی‌های CRM:

صرفه جویی در هزینه‌ها و زمان

مدیریت اسناد و اطلاعات

ارائه خدمات سفارشی برای هر مشتری با توجه به اطلاعات آن مشتری

قابلیت تعریف حقوق دسترسی به اطلاعات، به میزان مورد نیاز برای هر فرد در سازمان

برنامه ریزی دقیق برای بازاریابی، فروش و خدمات

تجزیه و تحلیل  خودکار فروش و بازاریابی

مدیریت علل شکست در فروش

ذخیره اطلاعات سازمان و مدیریت ارتباطات درون سازمانی

پیگیری و بررسی مشکلات مطرح شده توسط مشتریان

برنامه ریزی تماس‌ها

گزا‌رش‌دهی

مدیریت فعاليت‌ها، یادآوری و هشدار

جلوگیری از جمع آوری اطلاعات تکراری و اشتباه از مشتریان در قسمت‌های مختلف سازمان

داشبود مدیریتی

مدیریت مشتریان

مدیریت فرآیند فروش و بازاریابی

مدیریت کاربران و نظارت بر فعالیت و نحوه عملکرد کارکنان

امکان پیش بینی فروش و مدیریت چرخه فروش

تبدیل فرم‌های کاغذی به الکترونیک

ماژول های نرم افزار Panda CRM

مدیریت مشتریان

ارتباطات مشتری:

1- روابط مشتری با اشخاص:

نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را فراهم می‌سازد تا ما ارتباط بین یک مشتری با یک شخصی در سازمان (مشتری) دیگر را ثبت نماییم.

2- روابط مشتری با مشتری:

در نرم افزار سی آر ام پاندا ارتباط (هلدینک و یا زیرمجموعه (شعبه) و ...) مشتریانمان را ثبت کنیم.

ثبت و ویرایش اطلاعات مشتری

1- اطلاعات عمومی

 نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را برای شما فراهم میسازد تا اطلاعات مشتریان خود را بصورت یکپارچه ثبت کنید این اطلاعات مواردی نظیر: نام مشتری، نام مستعار، تعیین گروه مارکت که مشتری در چه زمینه ای فعالیت میکند (بر فرض مثال دانشگاه، مدارس، آموزشگاه ها در مارکت آموزش قرار میگیرند)، مشخص کردن سطح ارتباط با مشتری (ایجاد/ حفظ/ توسعه)، تعیین نمودن نوع همکاری با مشتریان (فروش مستقی/ نماینده/ همکار)، رده مشتری (در این بخش مشتریان خود را رده بندی نمایید مانند طلایی، نقره ای، بد حساب، خوش حساب و ...) و سرنخ ایجاد مشتری ( تماس به مشتری/ تماس از مشتری و ...) میباشد.

2-اطلاعات ثبتی و حسابداری

در نرم افزار سی آر ام پاندا اطلاعات ثبتی (کد اقتصادی، شناسه ملی، شماره ثبت، نوع مشتری(حقیقی/ حقوقی)) مشتریان را وارد نماییم.

3- اطلاعات تماس

در نرم افزار سی آر ام پاندا اطلاعات تماس (تلفن، فکس، ایمیل و وبسایت) مشتریان را بصورت یکپارچه ثبت نمایید و همچنین حوزه جغرافیایی برای مشتریان تعیین کنید (کشور/ استان/ شهر) و  آدرس و کد پستی ثبت نمایید.

ثبت و ویرایش اطلاعات اشخاص:

نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را فراهم می‌سازد تا اطلاعات اشخاص در سازمان‌ها  را بصورت کامل بتوانیم درج نماییم که این طلاعات شامل: نام شخص، جنسیت، واحد سازمانی (هیئت مدیره/ فروش/ مالی و ...)، سمت (رئیس هیئت مدیره/ مدیر فروش/ کارشناس فروش و ...)، و در نهایت اطلاعت تماس (تلفن، فکس، موبایل، ایمیل و ...) می‌باشند.

ارتباطات اشخاص:

1- روابط اشخاص با مشتری:

در نرم افزار سی آر ام پاندا ارتباطات اشخاص با سایر مشتریان را میتوان به ثبت رساند.

2- روابط اشخاص با اشخاص:

نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را فراهم می‌سازد تا ارتباط دو شخص در دو سازمان متفاوت را ثبت نماییم.

سرنخ‌های بازاریابی:

این بخش را با یک سوال آغاز میکنیم، آیا شما میدانید روش ایجاد مشتریانتان به چه شکلی صورت گرفته است؟

جواب این سوال در  نرم افزار سی آر ام پاندا در قسمت سرنخ‌ها نهفته است، میتوان گفت در واقع روش معرفی خود به مشتریان شامل: بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری، معرفی از طریق وبسایت، معرفی از طریق دوستان و مشتریان دیگر و یا حضور در نمایشگاه بوده است، پس در نتیجه ما میتوانیم روش ایجاد و معرفی خود به مشتریان را در سرنخ بازاریابی ثبت نماییم.

مدیریت ارتباطات

ارسال پیامک تکی و گروهی:

در نرم افزار سی آر ام پاندا قابلیت ارسال پیامک بصورت تکی و گروهی وجود دارد، لذا با استفاده از این ماژول امکان آگاه سازی مشتریان خود  از محصولات جدید، تخفیفات، مقالات و ...  فراهم است و همچنین میتوانیم در زمینه خدمات صورت گرفته در ارتباط با مشتری به آنها اطلاع رسانی نماییم از دیگر مزایای این بخش امکان ارسال پیامک‌های تبریک، تسلیت، خبری و ... اشاره نمود.

ارسال ایمیل تکی و گروهی:

در نرم افزار سی آر ام پاندا قابلیت ارسال ایمیل بصورت تکی و گروهی وجود دارد، لذا با استفاده از این ماژول امکان آگاه سازی مشتریان خود  از محصولات جدید، تخفیفات، مقالات و ...  فراهم است و همچنین میتوانیم در زمینه خدمات صورت گرفته در ارتباط با مشتری به آنها اطلاع رسانی نماییم از دیگر مزایای این بخش امکان ارسال ایمیل‌های تبریک، تسلیت، خبری و ... اشاره نمود.

مدیریت زمان

رویدادهای روزانه کاربر:

نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد که تمام رویدادهای شخصی و سازمانی خود را بدون محدودیت زمانی (تاریخ/ساعت‌/دقیقه) ثبت نمایند، این قابلیت کاملاٌ شخصی و خصوصی برای هر کاربر در نظر گرفته شده است یعنی هیچ یک از مدیران و کاربران به این اطلاعات دسترسی نخواهند داشت.

مدیریت گزارشات

گزارش پیامک‌های ارسالی:

از طریق نرم افزار سی آر ام پاندا پیامک‌های ارسال شده بصورت تکی و گروهی را میتوانیم در بازه‌های زمانی متفاوت و همچنین به تفکیک گروه کاربر، کاربر، منطقه جغرافیایی، گروه بندی مارکت، رده بندی، نوع همکاری، سرنخ و وضعیت ارسالی پیامک‌ها گزارش تهیه نمایید.

گزارش ایمیل‌های ارسالی:

از طریق نرم افزار سی آر ام پاندا ایمیل‌های ارسال شده بصورت تکی و گروهی را میتوانیم در بازه‌های زمانی متفاوت و همچنین به تفکیک گروه کاربر، کاربر، منطقه جغرافیایی، گروه بندی مارکت، رده بندی، نوع همکاری، سرنخ و وضعیت ارسالی ایمیل گزارش تهیه نمایید.

گزارش اقدامات:

در نرم افزار سی آر ام پاندا از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با مشتریانتان به تفکیک گروه کاربران، کاربر، منطقه جغرافیایی، گروه بندی مارکت، رده بندی، نوع همکاری، سرنخ، وضعیت اقدام ها، تاریخ ثبت اقدام و پیگیری و در نهایت نوع اقدامات گزارش تهیه نمایید.

گزارش اشخاص:

در نرم افزار سی آر ام پاندا قادر خواهیم بود از اشخاص به تفکیک منطقه جغرافیایی، گروه بندی مارکت، رده بندی، نوع همکاری، سرنخ، واحد سازمانی و همچنین سمت  گزارش تهیه کرده و از آن خروجی بگیریم.

گزارش مشتریان:

در نرم افزار سی آر ام پاندا از مشتریان خود با توجه به مناطق جغرافیایی، گروه بندی مارکت، رده بندی، نوع همکاری، نوع کاربری، سرنخ و همچنین از مشتریان ثبت شده در بازه زمانی‌های متفاوت گزارش تهیه نمایید.

مدیریت انبار

صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش:

1- طراحی قالب پیش فاکتور و فاکتور:

نرم افزار سی آر ام پاندا این امکان را فراهم میسازد تا قالب مد نظر را برای پیش فاکتور و فاکتورها طراحی نمایید، لازم به ذکر است در طراحی نوع و تعداد هیچ محدودیتی وجود ندارد یعنی اگر شما داری چندین شرکت باشید میتوانید برای هر شرکت یک پیش فاکتور و فاکتور مخصوص طراحی نمایید.

2- روش صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش:

نرم افزار سی آر ام پاندا با روش های مختلف ما را در خدمات‌دهی بهتر به مشتریان همراهی میکند، یکی از این روش‌ها برای سرعت بخشیدن به خدمات‌دهی صدور پیش فاکتور و فاکتور توسط می‌باشد.

ثبت و ویرایش محصول:

در نرم افزار سی آر ام پاندا محصولات خود را ثبت و یا ویرایش کنید و همچنین برای محصولات مواردی مانند: نام محصول، والد (گروه محصولات)، کد کالا، واحد کالا و در نهایت قیمت فروش محصول مربوطه را تعیین نمایید.

گروه بندی محصولات:

در نرم افزار سی آر ام پاندا برای محصولات خود گروه (والد) تعیین نمایید، این بخش برای شما امکان ثبت و ویرایش بی نهایت گروه اصلی و فرعی را فراهم میسازد.

مدیریت اقدام

ثبت پیگیری:

در نرم افزار سی آر ام پاندا برای اقدامات خود پیگیری ثبت کنیم، ماژول پیگیری این امکان را فراهم میسازد تا برای پیگیری‌ها مواردی مانند: زمان (تاریخ/ساعت/دقیقه)، شخص (رابط) و شرح ثبت نماییم، همچنین میتوان برای پیگیری‌ها درجه اهمیت (کم/متوسط/زیاد) قائل شد و یا حتی پیگیری‌های خود را به کاربران دیگر واگذار کنیم.

ارجاع پیگیری:

در نرم افزار سی آر ام پاندا پیگیری‌های خود را به گروه‌های مختلف، مدیر سیستم و یا کاربران دیگر میتوانید واگذار نمایید.

ثبت اقدام:

در نرم افزار سی آر ام پاندا می توانید تمامی اقدامات مربوط به مشتری خود را ثبت نمایید، هنگام ثبت هر اقدام اطلاعاتی از قبیل نوع اقدام، رابط، تاریخ پیگیری، شرح اقدام و ... را درج نمایید.

مدیریت کاربری

ثبت و ویرایش کاربر:

در نرم افزار سی آر ام پاندا میتوان بی‌نهایت کاربر ایجاد کرد و برای کاربران خود اطلاعاتی از قبیل: نام، نام خانوادگی،گروه کاربر(سخت افزار/نرم افزار/ ...)، نوع کاربر ( کاربر ادمین/کاربر عادی)، جنسیت، عکس(میتوان عکس کاربر را آپلود نمود)، مشخصات تماس(تلفن منزل/فکس/ایمیل/موبایل/آدرس/تلفن اضطراری)، تاریخ تولد ثبت نماییم.

از دیگر مزایا نرم افزار ثبت و صدور نام کاربری و رمز برای هر کاربر میباشد.

تعریف سطح دسترسی کاربر:

در نرم افزار سی آر ام پاندا میتوانیم برای کاربران خود سطح دسترسی (محدودیت بین اطلاعات کاربران) تعریف کنیم و این سطح دسترسی میتواند بصورت کلی و جزئی تعریف گردد.

گروهبندی کاربران:

در نرم افزار سی آر ام پاندا برای کاربران خود میتوانیم گروه (سخت افزار/نرم افزار و...) تعریف نمایید.

مدیریت پروژه

ایجاد مناقصه:

در نرم افزار سی آر ام پاندا میتوانیم پروژه هایی که از طریق مناقصه صورت گرفته است را در ماژول مناقصه ایجاد کنیم.

ایجاد استعلام:

در نرم افزار سی آر ام پاندا میتوانیم پروژه هایی که از طریق استعلام ( درخواست) صورت گرفته است را در ماژول استعلام ایجاد کنیم.

نرم افزار سی ار ام نرم افزار سی آر ام نرم افزار CRM سی آر ام سی ار ام CRM CRM چیست سی ار ام چیست سی آر ام چیست CRM نرم افزار

رأی دهید
(9 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper