“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  138  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 138 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  4632  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 4632 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  163  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 163 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  151  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 151 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  139  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 139 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  142  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 142 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  885  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 885 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  137  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 137 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
سه شنبه, 30 آبان 1396, 12:00 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در CRM

برخلاف نظر خیلی‌ها، سی آر ام فقط مناسب متخصصان فروش نیست! ویژه

مدیریت ارتباط با مشتری – Customer Relationship Management که به اختصار به آن سی آر ام – CRM گفته می‌شود، فرآیندهایی هستند که در یک سازمان برای حفظ و ترغیب کاربران و مشتریان بکار گرفته می‌شوند.

 

برخلاف نظر خیلی‌ها، سی آر ام فقط مناسب متخصصان فروش نیست. سی آر ام یک ارتباط مدیریتی است که بدرد افرادی می‌خورد که نیاز به بازاریابی و روابط عمومی دارند. درواقع روابط عمومی، موفقیت خود را از حفظ ارتباطات خود کسب می‌کند. اگر فضای کاری متخصصان روابط عمومی را دیده باشید، متوجه یادداشت‌ها و برگه نوشته‌های متعددی خواهید شد که همه را گیج و مبهوت کرده است، اما روابط عمومی که از برنامه سی آر ام استفاده می‌کند سازمان‌دهی خوب و موفقی در کارها دارد. پس بهتر است برای کسب نتیجه بهتر از این ابزار استفاده کنید. در ادامه این نوشته مزایای استفاده از سی آر ام در کار را برای شما برمی‌شمریم:

 

1 – مدیریت ارتباطات و مخاطبان

تمام راه‎‌های ارتباطی خود با مشتریان و مخاطبان را وارد سی آر ام کنید. با این کار می‌توانید مخاطبان خود را همگی در یک‌جا بصورت مرتب داشته باشید. اگر نیاز به یافتن فردی داشته باشید به‌راحتی فرد مورد نظر خود را در این سیستم خواهید یافت.

 

2 – ارتباطات رسانه‌ای خود را دنبال کنید

با استفاده از سی آر ام می‌توانید متوجه شوید چه کسانی ایمیل‌های شما را باز کرده‌اند، سایت شما را دیده‌اند و رفتار آنها را بررسی کنید. یک برنامه یکپارچه سی آر ام با بازاریابی به شما قدرت بررسی و تحلیل فعالیت‌های بازاریابی را به شما خواهد داد. به عنوان مثال اگر شما ایمیلی را ارسال کرده‌اید که مخاطب آن را باز نکرده، می‌توانید متوجه این مساله شده و مضمون، تیتر و یا هرآن‌چه که لازم است را تغییر دهید تا مشتری ایمیل‌های ارسالی بعدی را باز کند.

 

3 – کارهای خود را زمان‌بندی کنید

دنبال کردن کارهای مربوط به مخاطبان بدون یک برنامه منسجم کار دشواری است. داشتن برنامه‌ریزی باعث می‌شود زمان بیشتری برای کارهای دیگر داشته باشید. همچنین می‌توانید با استفاده از اعلان های سی آر ام به سرعت از فعالیت‌های شخص مورد نظر باخبر شوید.

 

4 – برچسب بزنید

به خبرنگاران، بلاگرها، گزارشگران و افراد مورد نظر خود برچسب سازمان‌ها و یا فعالیت‌هایشان را بزنید تا در صورت نیاز به سرعت بتوانید آنها را بیابید.

 

5 – ارتباطات حرفه‌ای خود را افزایش دهید

سی آر ام به شما کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق‌تر و بهتری در مورد ارتباطات خود جمع‌آوری کنید. هرچه اطلاعات بیشتری داشته باشید، بهتر آنها را شناخته و ارتباط برقرار می‌کنید. ارتباطات پایه روابط عمومی است، پس برای داشتن روابط عمومی خوب باید ارتباطات جدیدی بیابید و آنها را حفظ کنید.

رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper