پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ام وجود دارد، شما می‌توانید در طراحی سایت تجاری خود نیز این مراحل را انجام دهید، و که می‌تواند در جذب مخاطبان تاثیر گذار باشد. تحلیل و طبقه بندی مجموعه ای از مشتریان این مرحله شامل تحلیل پایگاه مشتریان واقعی و بالقوه به منظور شناسایی این مسئله است که در آینده به کدام مشتریان می‌خواهید سرویس دهید. لیستی ایجاد نمایید و در بالای لیست، مشتریان از لحاظ استراتژیک مهم قراردارند، از جمله کسانی که در آینده سود (ارزش) ایجاد خواهند کرد. می‌توانید به
CRM
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا می‌نمایند و در نحوه ارتباط خود با مشتریان فرایند‌های نرم افزار CRM را انجام می‌دهند، جزئی از نرم افزار CRM دانست. اما در این بخش اجزای معروف نرم افزار CRM را که در بحث‌های آکادمی آن را مطرح می‌نماید، به شما معرفی می‌نماییم. شرکت‌هایی که CRM را اجرا می‌کنند مشتریان و شرکای آن شرکت‌ها فروشندگان نرم افزار CRM فروشندگان ساختار و سخت افزار CRM مشاوره با انواع گوناگونی از قابلیت‌ها همچون استراتژی، کسب و کار کاربرد و مشاوره فنی این‌ها دسته
CRM
مبنای مدیریت ارتباط با مشتری ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک مثبتی از آن دارد. این ارزش می‌تواند مزایایی را به شکل‌های زیر برای مشتری فراهم سازد. تضمین کیفیت، ایجاد تصور مثبت در قبال محصول، افزایش قابلیت اطمینان، ضمانت مرتبط با علامت مشخصه محصول که از طریق برنامه‌های بازاریابی حاصل می‌شود. در یک مطالعه موردی که به مزایای حفظ ارتباط با مشتری توجه شده، مزایای مشتریان از ایجاد ارتباط در سه طبقه به شرح ذیل ارائه گردیده است: اطمینان: کاهش سردرگمی،
CRM
 27 شهریور 1397
  32  
پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ام وجود دارد، شما می‌توانید در طراحی سایت تجاری خود ...
 32 
پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ...
27 شهریور 1397
 27 شهریور 1397
  17  
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا می‌نمایند و در نحوه ارتباط خود با مشتریان فرایند‌های ...
 17 
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا ...
27 شهریور 1397
 27 شهریور 1397
  12  
مبنای مدیریت ارتباط با مشتری ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک ...
 27 شهریور 1397
  9  
استراتژی نرم افزار CRM باید مطابق بر رسالت و هدف سازمان به منظور مهار و کنترل نرم افزار  و نیز ...
 9 
استراتژی نرم افزار CRM باید مطابق بر رسالت و هدف ...
27 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  9  
یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باید کار شما را آسان ­تر نماید نه سخت ­تر، بنابراین شما باید ...
 9 
یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باید کار ...
26 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  5  
نرم افزار مدیریت رستوران، نرم افزاریست که برای کمک به تسهیل فعالیت‌های رستوران استفاده می‌شود. ...
 5 
نرم افزار مدیریت رستوران، نرم افزاریست که برای ...
26 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  4  
خبرهای خوبی در راه است. شرکت‌ها کم‌کم متوجه می‌شوند که فروش هوشمند، باید تکیه‌ی بیشتری بر اطلاعات ...
 4 
خبرهای خوبی در راه است. شرکت‌ها کم‌کم متوجه ...
26 شهریور 1397
سه شنبه, 19 تیر 1397, 2:34 ب ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در CRM

کدام سازمان‌ها (شرکت‌ها) باید از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده نمایند؟ ویژه

این نرم افزار به تمام کارکنان سازمان واحد فروش و بازاریابی، خدمات پشتیبانی و واحد کسب و کار و تا هر نوع فعالیت دیگر، راه بهتری برای مدیریت ارتباطات و خدمات به مشتریان که منجر به موفقیت و فروش می‌شود را ارائه می‌دهد. CRM ابزاری است که به شما اجازه ذخیره سازی ثبت اطلاعات تماس مشتریان، ثبت اقدامات صورت گرفته نسبت به مشتریان، ارائه گزارش از کارکنان درون سازمان، شناسایی فرصت‌های فروش و مدیریت کمپین‌های بازاریابی را می‌دهد. تمام این داده‌ها در یک پایگاه مرکزی ذخیره شده و اطلاعات مربوط به هر مشتری در صورت نیاز در دسترس هر یک از افراد سازمان قرار خواهد گرفت.

دسترسی آسان به داده‌های قابل رویت، همکاری را ساده تر و بهره وری را افزایش می‌دهد. هریک از افراد سازمان شما می تواند اطلاعات مربوط به هر مشتری (تمامی اطلاعاتی که نسبتبه مشتریان ثبت گردیده باشند که در قسمت ماژول های نرم افزار بررسی خواهد شد) مدیریت ارتباط با مشتری می تواند به رشد شرکت‌ها در هر اندازه‌ای، کمک کند؛ مخصوصاً به شرکت‌های کوچک که به دنبال کسب نتیجه بیشتر با صرف منابع کمتر هستند.

این نکته که شما بدانید افرادی که به سازمان شما مراجعه می‌کنند به دنبال چه هستند و چه نوع خدماتی نیاز دارند و یا اینکه اگر به شرکت شما مراجعه کردند از چه طریقی با شما آشنا شده اند میتواند سرنخ خوبی برای مدیریت آن‌ها باشد. این سرنخ‌های فروش می‌تواند در آینده به مشتری‌های ثابت شما تبدیل شوند فقط کافیست که بتوانید با مدیریت امکاناتی که نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد بهترین بازخودر را در بین رقبای خود داشته باشید.

فرض کنید که شما با رقبای خود سهم برابری از بازار را دارید ولی رقیب شما سرنخ‌های فروش خود را از  دست می‌دهد و یا اینکه بازاریابی و مشتری مداری ضعیفی بر روی مشتریان فعلی خود دارد، شما میتوانید با مدیریت همین چند مورد یعنی مدیریت پرسنل، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت پروژه‌های فعلی و همچنین مدیریت خدمات پشتیبانی و پیگیری اقدامات دقیق از سوی سازمان شما را به بالاترین سطح کیفیت برساند.

CRM یک استراتژی برنامه ریزی شده است که با آموزش دادن و هدایت کردن کارمندان به شما نحوه چگونگی درک و فهم نیازهای بیشتر مشتریان را آموزش داده تا روابط افراد یک سازمان و مشتریان آن را استحکام بیشتری ببخشد.

رأی دهید
(0 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper