پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ام وجود دارد، شما می‌توانید در طراحی سایت تجاری خود نیز این مراحل را انجام دهید، و که می‌تواند در جذب مخاطبان تاثیر گذار باشد. تحلیل و طبقه بندی مجموعه ای از مشتریان این مرحله شامل تحلیل پایگاه مشتریان واقعی و بالقوه به منظور شناسایی این مسئله است که در آینده به کدام مشتریان می‌خواهید سرویس دهید. لیستی ایجاد نمایید و در بالای لیست، مشتریان از لحاظ استراتژیک مهم قراردارند، از جمله کسانی که در آینده سود (ارزش) ایجاد خواهند کرد. می‌توانید به
CRM
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا می‌نمایند و در نحوه ارتباط خود با مشتریان فرایند‌های نرم افزار CRM را انجام می‌دهند، جزئی از نرم افزار CRM دانست. اما در این بخش اجزای معروف نرم افزار CRM را که در بحث‌های آکادمی آن را مطرح می‌نماید، به شما معرفی می‌نماییم. شرکت‌هایی که CRM را اجرا می‌کنند مشتریان و شرکای آن شرکت‌ها فروشندگان نرم افزار CRM فروشندگان ساختار و سخت افزار CRM مشاوره با انواع گوناگونی از قابلیت‌ها همچون استراتژی، کسب و کار کاربرد و مشاوره فنی این‌ها دسته
CRM
مبنای مدیریت ارتباط با مشتری ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک مثبتی از آن دارد. این ارزش می‌تواند مزایایی را به شکل‌های زیر برای مشتری فراهم سازد. تضمین کیفیت، ایجاد تصور مثبت در قبال محصول، افزایش قابلیت اطمینان، ضمانت مرتبط با علامت مشخصه محصول که از طریق برنامه‌های بازاریابی حاصل می‌شود. در یک مطالعه موردی که به مزایای حفظ ارتباط با مشتری توجه شده، مزایای مشتریان از ایجاد ارتباط در سه طبقه به شرح ذیل ارائه گردیده است: اطمینان: کاهش سردرگمی،
CRM
 27 شهریور 1397
  36  
پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ام وجود دارد، شما می‌توانید در طراحی سایت تجاری خود ...
 36 
پنج مرحلۀ کلیدی در توسعه و اجرای استراتژي سی ار ...
27 شهریور 1397
 27 شهریور 1397
  19  
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا می‌نمایند و در نحوه ارتباط خود با مشتریان فرایند‌های ...
 19 
می‌توان تمام مشاغلی که نرم افزار CRM را اجرا ...
27 شهریور 1397
 27 شهریور 1397
  13  
مبنای مدیریت ارتباط با مشتری ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک ...
 27 شهریور 1397
  9  
استراتژی نرم افزار CRM باید مطابق بر رسالت و هدف سازمان به منظور مهار و کنترل نرم افزار  و نیز ...
 9 
استراتژی نرم افزار CRM باید مطابق بر رسالت و هدف ...
27 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  9  
یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باید کار شما را آسان ­تر نماید نه سخت ­تر، بنابراین شما باید ...
 9 
یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باید کار ...
26 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  5  
نرم افزار مدیریت رستوران، نرم افزاریست که برای کمک به تسهیل فعالیت‌های رستوران استفاده می‌شود. ...
 5 
نرم افزار مدیریت رستوران، نرم افزاریست که برای ...
26 شهریور 1397
 26 شهریور 1397
  4  
خبرهای خوبی در راه است. شرکت‌ها کم‌کم متوجه می‌شوند که فروش هوشمند، باید تکیه‌ی بیشتری بر اطلاعات ...
 4 
خبرهای خوبی در راه است. شرکت‌ها کم‌کم متوجه ...
26 شهریور 1397
چهارشنبه, 20 تیر 1397, 9:36 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در سئو

کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند؟ ویژه

در دنیا ایده‌ال سئو همه چیز همان طور است که گوگل می‌خواهد. نویسندگان لینک‌ساز‌های حرفه‌ای هستند و هر لینکی که در وب سایت‌ها می‌بینیم از جهت ارتباط و اعتبار در حد اعلا خود قرار دارند. اما آیا به عنوان یک انسان که همواره احتمال خطا در او وجود دارد می‌توان این قدر ایده‌ال در دنیا سئو زیست؟ دنیا سئو ما با تمام اشتباهاتی که در آن مرتکب می‌شویم و بعد از آن جریمه‌های گوگل را می‌پذیریم هیچ وقت ایده‌ال نخواهد شد. در این مواقع اولین سوالی که در بحث لینک‌سازی به ذهن کاربر می‌رسد این است که بداند اعتبار در ساخت لینک‌هایش اثر دارد یا ارتباط؟

آیا در تعیین لینک‌ها اعتبار و منبع مهم است یا ارزش و ربط مطلبی که بدان لینک می‌دهیم؟ برای پاسخ به این سوال بررسی مفصلی در سطح وب و لینک‌های به کار برده شده در معتبرترین و موفق‌ترین وب سایت‌ها دنیا انجام دادیم. نتیجه این بررسی را با هم به نظاره می‌نشینیم.

ارتباط در لینک‌دهی

۱- در تمامی دیدگاه‌هایی که درباره مرتبط بودن لینک‌ها وجود دارد یک رای مشترک دیده می‌شود: گوگل ممکن است معتبر بودن منبع لینک را جدی نگیرد اما از بی‌ارتباط بودن آن هرگز نمی‌گذرد!
۲- لینک‌های مرتبط بیش‌ترین ترافیک طبیعی را به سمت وب‌سایت‌هایی هدایت می‌کند که هرگز شانس دیده شدن توسط گوگل را نداشته‌اند.
۳- ارتباط داشتن لینک به اصل مطلب فرصتی است برای رشد محتوا. برخی از کارشناسان ما در طول بررسی‌های صورت گرفته مشاهده کردند که وب سایت‌هایی با لینک‌های مرتبط هنوز هم شانس برای کسب اعتبار خواهند داشت؛ اما سایت‌هایی که ارتباط لینک را فقط به بهانه اعتبار آن نادیده می‌گیرند شاید فرصت دوباره‌ای نداشته باشن.

اعتبار در لینک‌دهی

اعتبار بیش‌تر امری شخصی است و این که بخواهیم منبع مطلب در در لینک ساختن در نظر بگیریم بستگی به شیوه تفکر نویسنده دارد. این که کاربران به چه میزان از یک مطلب استقبال کنند به لحاظ منطقی بیش‌تر به ارتباط مطلب بستگی دارد تا اعتبار آن.

با توجه به اینکه واحد نرم‌افزار مجموعه پاندا به صورت تخصصی در حوزه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری فعالیت می‌کند، و سایت هم در کنار نرم‌ افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جز این دسته از ابزارهاست، آماده به ارائه خدمت در خصوص طراحی سایت با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سئو سایت به مشتریان عزیز می‌باشد.

بازدید: 181 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper