مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا می‌نمایند، سود بیشتر و رونق کسب و کار و تجارت خود می‌باشد؛ اما می‌توان اینگونه گفت که شرکت‌ها به دلایل تدافعی و تهاجمی، مشتاقند که CRM را انتخاب و اتخاذ کنند. انگیزه‌های تهاجمی با اشتیاق به بهبود سوددهی، از طریق کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد به وسیله بالابردن سطح رضایت و وفاداری مشتری همراه هستند. انگیزه‌های تهاجمی می‌تواند در قالب تبلیغات و خدمات با کیفیت به ثمر بنشید؛ شرکت‌ها می‌توانند با طراحی سایت حرفه‌ای و ایجاد کسب و کار خود در اینترنت،
CRM
بسیاری از مدیران و متخصصان و مفسران عقیده دارند که افراد مهم‌ترین عنصر در عملکرد یک استراتژی نرم افزار crm هستند. در اینجا 9 دلیل مهم که افراد را مهم‌ترین عنصر CRM می‌دانند را در ذیل بیان می‌نماییم. افراد‌، استراتژی CRM را به وجود آورده و توسعه می‌دهند. افراد، راهکار فناوری اطلاعات را انتخاب می‌کنند. افراد فناوری اطلاعات را اجرا و از آن استفاده می‌کنند. افراد به منظور به کار انداختن CRM با یکدیگر هماهنگ هستند. افراد پایگاه داده‌های مشتریان را ایجاد و حفظ می‌کنند. افراد فرآیند‌های
CRM
SFA يک متد جمع‏ آوري اطلاعات مشتريان مي باشد که در استراتژی CRM مطرح شده است. کارکردهای مختلف SFA عبارتند از: مديريت تماس: می‌توانیم با ثبت تماس‌ها و ذخیره اطلاعات تماس این اطلاعات را جمع آوری کرد. مديريت حساب‌ها: باید تمامی هزینه‌ها و درآمدهای بدست آمده و اطلاعات مربوط به آن‌ها را درج نماییم. مديريت فرآيند فروش: ما باید تمامی قسمت‌های فروش و روابط آن را مدیریت نماییم، و از تمام مراحلی که فرایند فروش انجام می‌شود آگاهی داشته باشیم، و تمام اطلاعات آن را ذخیره نماییم. مديريت فرصت‏‌ها:
CRM
 26 دی 1397
  2  
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای اینترنت داشته ،برای کسب در آمد از طریق اینترنت ...
 2 
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
هنگامی ‌که اطلاعات خسته‌کننده‌ای را مصرف می‌کنیم، ناحیه ورنیکه‌ی مغز برای برگردان لغات به معنی فعال ...
 2 
هنگامی ‌که اطلاعات خسته‌کننده‌ای را مصرف می‌کنیم، ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
می‌توان گفت که وفادارترین مشتریان به یک برند، متعلق به کمپانی اپل هستند. هیچ محصولی در دنیا به ...
 2 
می‌توان گفت که وفادارترین مشتریان به یک برند، ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
زبان مشخص داشته باشید اگر می‌خواهید مشتری فرم آنلاین را با موفقیت پر کند، مطمئن شوید که نسبت به ...
 2 
زبان مشخص داشته باشید اگر می‌خواهید مشتری فرم ...
26 دی 1397
 25 دی 1397
  12  
مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا می‌نمایند، سود بیشتر و رونق کسب و کار و تجارت خود ...
 12 
مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  9  
موتورهای جستجو هوشمند هستند، با وجود پیشرفت فراوان هنوز به توسعه احتیاج دارند. موتورهای جستجو ...
 9 
موتورهای جستجو هوشمند هستند، با وجود پیشرفت ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  10  
هر گاه كه افكار روشني داشتيد و دانستيد كه می‌خواهيد چطور آدميی باشيد، چه زندگی داشته باشيد و چه شغل ...
 10 
هر گاه كه افكار روشني داشتيد و دانستيد كه ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  8  
چرا پمپ‌بنزین‌ها دقیقاً در کنار یک پمپ‌بنزین دیگر ساخته می‌شوند؟ چرا من باید چند مایل بروم و هیچ ...
 8 
چرا پمپ‌بنزین‌ها دقیقاً در کنار یک پمپ‌بنزین دیگر ...
25 دی 1397
شنبه, 12 آبان 1397, 12:06 ب ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

چگونه با جوملا وبسایت طراحی کنیم ویژه

یکی از سیستم‌های قدرتمند برای مدیریت محتوای سایت، نرم افزار جوملا است. این نرم افزار به طور رایگان در اختیار برنامه نویسان و طراحان سایت قرار می‌گیرد و از آنجا که حتی طراحان مبتدی نیز می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند، با محبوبیت جمع زیادی از سوی کاربران مواجه شده است. در حال حاضر این نرم افزار در بسیاری از وب سایت‌های بزرگ نیز استفاده می‌شود. زیرا این نرم افزار قابلیت‌های زیادی دارد و منطعف عمل می کند.

نحوه استفاده از جوملا در طراحی سایت

نحوه استفاده از جوملا به میزان مهارت و تسلط برنامه نویس به تمام زیر و بم‌های آن بستگی دارد. برای استفاده از جوملا در طراحی سایت باید به موارد زیر دقت شود: از آنجا که نرم افزار جوملا نمی‌تواند از ایمیل‌ها پشتیبانی کند، برنامه نویس باید از طریق تالارهای گفتگو این مشکل را مطرح کرده و منتظر دریافت پاسخ باشد. یک راه دیگر اینکه می‌توان به راحتی این مشکل را از طریق شرکت‌های پشتیبان برطرف کرد. از نظر ساختاری و شکل ظاهری قالب‌های جوملا در حالت پیش فرض در سایت هیچ جذابیتی را ایجاد نمی کند و از سویی نیز موجب کمرنگ شدن رنگ‌های موجود در سایت می شود. برای تغییر این حالت باید وارد بخش تنظیمات جوملا شوید و بتوانید بدون هیچ مشکلی آن را مطابق با میل خود تغییر دهید. در این رابطه برخی از شرکت‌ها نیز اقدام به فروش قالب‌های آماده می کنند که این کار باعث صرفه جویی در زمان طراحی سایت حرفه ای می‌شود.

اگر چه جوملا دارای امکاناتی از قبیل امکانات نرم افزار جوملا شامل سیستم ارسال و ویرایش مقاله، سیستم نظر سنجی، سیستم مدیریت تبلیغات، سیستم عضوگیری، مدیریت قدرتمند منو و ... است، اما در زمینه فرم ساز آنلاین، طراحی گالری تصاویر، فروشگاه آنلاین، سیستم امنیت Firewall، سیستم ارسال خبرنامه و ... ناتوان است. بنابراین باید در کنار کار با جوملا، از کامپوننت‌های جوملا نیز استفاده کرد. این ابزارها به صورت جداگانه در کنار جوملا نصب می‌شوند.

بازدید: 62 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper