شرکت مدرن ایده پاندا، مجموعه‌ای است فعال در حوزه ارائه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای انواع کسب و کارها، که با پشتوانه تجارب، تخصص‌ها، سوابق و زاویه دید متفاوت موسسین و سهامدارن خود سعی دارد تا رویکرد متفاوتی را در زمینه مشاوره، آموزش و ارائه محصولات و خدمات سبد کاری خود ارائه نماید. رسالت ما، ارائه مناسب ترین راهکارهای تخصصی در زمینه رفع نیازهای مجموعه‌ها و مشتریان از لحاظ کارائی، کیفیت، آینده‌نگری و توسعه پذیری، منطبق بر فن‌آوری‌های روز دنیا، هزینه و.... است. به همین لحاظ علاوه
خرید نرم‌ افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم‌ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌ افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته‌های شماست. نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید. عدم آگاهی از نیازهای کسب و کارتان پیش از خرید قبل از خرید نرم‌ افزار شما ملزم به آشنایی کامل با کارایی‌های
CRM
سودتان را افزایش می‌دهد ثابت شده است که استفاده از نرم افزار CRM نتایج مثبتی را نظیر تاثیر مستقیم بر افزایش سودآوری، به دنبال داشته است. مشتریان را شناسایی و گروه بندی می‌کند این سیستم به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدید را به آسانی و با سرعت بیشتر شناسایی کرده و به درستی گروه بندی کنید. با تمرکز بر مشتریان درست، موارد فروش را می‌توان بر اساس آنکه احتمال موفقیت کدام بیشتر است، اولویت بندی کرد. با ذخیره کامل و صحیح اطلاعات مشتریان در یک پایگاه داده مرکزی، تمرکز بخش بازاریابی و فروش
CRM
 27 بهمن 1397
  7  
شرکت مدرن ایده پاندا، مجموعه‌ای است فعال در حوزه ارائه ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای ...
 7 
شرکت مدرن ایده پاندا، مجموعه‌ای است فعال در حوزه ...
27 بهمن 1397
 27 بهمن 1397
  5  
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای اینترنت داشته، برای کسب در آمد از طریق اینترنت ...
 5 
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای ...
27 بهمن 1397
 27 بهمن 1397
  5  
شناخت کاربران در طراحی سایت، یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است، شناخت دقیق و کافی از کاربران ...
 5 
شناخت کاربران در طراحی سایت، یکی از نکاتی که ...
27 بهمن 1397
 27 بهمن 1397
  7  
ایجاد شرایط مناسب زمانی که کارمندان احساس امنیت و پشتیبانی نکنند آن‌گاه ارائه‌ی بازخورد بی‌معنی ...
 7 
ایجاد شرایط مناسب زمانی که کارمندان احساس امنیت ...
27 بهمن 1397
 27 بهمن 1397
  5  
خرید نرم‌ افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به ...
 5 
خرید نرم‌ افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند ...
27 بهمن 1397
 24 بهمن 1397
  8  
مشتری‌ها شما را بر اساس ظاهرتان قضاوت می‌کنند، چه خوب باشد و چه بد. اگر ظاهر فروشنده مناسب باشد ...
 8 
مشتری‌ها شما را بر اساس ظاهرتان قضاوت می‌کنند، چه ...
24 بهمن 1397
 24 بهمن 1397
  9  
محتوای عالی پست‌های با کیفیت بالا، مطالب تازه و منحصر به فرد که مرتبط با مخاطبانتان است را به ...
 9 
محتوای عالی پست‌های با کیفیت بالا، مطالب تازه و ...
24 بهمن 1397
 24 بهمن 1397
  8  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 8 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
24 بهمن 1397
سه شنبه, 13 آذر 1397, 11:16 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در مدیریت

کارکنان خوب همیشه مدیران خوبی نمی‌شوند ویژه

مدیریت افراد، نیازمند بهره‌گیری از مهارت‌های انسان-محور خود است. ما همه از این مهارت‌ها برخوردار هستیم، اما تشویق به توسعه و پرورش آنها نشده‌ایم، زیرا ما بیشتر زندگی بزرگسالی خود را با تلاش برای بهتر بودن در حرفه‌ی انتخابی خود سپری کرده‌ایم.

انتقال به یک نقش مدیریتی معمولاْ نقطه‌ی عطفی در زندگی حرفه‌ای هر فرد محسوب می‌شود و نشانه‌ی به رسمیت شناختن و دیده شدن پتانسیل رهبری شما توسط شرکت است. اما در واقعیت، یک کارمند خوب به طور خودکار به یک رهبر خوب تبدیل نمی‌شود. این تغییر نیازمند یادگیری بسیاری از مهارت‌های جدید، گاهی اوقات از پایه و ابتدا است.

هنگامی‌که مدیران جدید در حال مبارزه و تقلا هستند، تیمشان نیز همین کار را انجام خواهند داد. احتمال از دست دادن کارکنان تحت نظر چنین مدیری زیاد است و هر چیزی در رابطه با جایگزینی کارکنان، هزینه‌بر است. آمار مربوط به هزینه‌ی جایگزینی و استخدام فرد جدید از ده‌ها هزار دلار تا ۱.۵ تا دو برابر حقوق سالانه‌ی کارکنان را شامل می‌شود.

اما آماری که بیشترین اهمیت را دارد، به‌طور گسترده یا به‌راحتی اندازه‌گیری نمی‌شود؛ مانند پیامدهای ناخواسته‌ی سلب کردن اعتماد به نفس یک مدیر جدید. این شخص از یک خبره با عملکرد بالا در حرفه‌ی تخصصی خود به یک رهبر مردد و شکست خورده تبدیل شده است و این اثر عمیقاْ احساس می‌شود. در نهایت، خلاص شدن از آن، هم برای فرد و هم برای سازمان سخت است.

اگر آنها بتوانند وضعیت را بهبود بخشیده و در سازمان ماندگار شوند، اغلب سالها طول می‌کشد تا اعتبار آنها دوباره بازیابی شود. اگر هم آنها خودشان سازمان را ترک کنند یا به علت عملکرد نامناسب مجبور به ترک سازمان شوند، احتمالاْ عادات بد مشابهی را در یک سازمان دیگر ایجاد کرده و همچنان به شکست می‌رسند. برای جلوگیری از این سناریو، باید مدیران جدید را برای موفق شدن در این مسیر آماده کنید.

بازدید: 48 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper