مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا می‌نمایند، سود بیشتر و رونق کسب و کار و تجارت خود می‌باشد؛ اما می‌توان اینگونه گفت که شرکت‌ها به دلایل تدافعی و تهاجمی، مشتاقند که CRM را انتخاب و اتخاذ کنند. انگیزه‌های تهاجمی با اشتیاق به بهبود سوددهی، از طریق کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد به وسیله بالابردن سطح رضایت و وفاداری مشتری همراه هستند. انگیزه‌های تهاجمی می‌تواند در قالب تبلیغات و خدمات با کیفیت به ثمر بنشید؛ شرکت‌ها می‌توانند با طراحی سایت حرفه‌ای و ایجاد کسب و کار خود در اینترنت،
CRM
بسیاری از مدیران و متخصصان و مفسران عقیده دارند که افراد مهم‌ترین عنصر در عملکرد یک استراتژی نرم افزار crm هستند. در اینجا 9 دلیل مهم که افراد را مهم‌ترین عنصر CRM می‌دانند را در ذیل بیان می‌نماییم. افراد‌، استراتژی CRM را به وجود آورده و توسعه می‌دهند. افراد، راهکار فناوری اطلاعات را انتخاب می‌کنند. افراد فناوری اطلاعات را اجرا و از آن استفاده می‌کنند. افراد به منظور به کار انداختن CRM با یکدیگر هماهنگ هستند. افراد پایگاه داده‌های مشتریان را ایجاد و حفظ می‌کنند. افراد فرآیند‌های
CRM
SFA يک متد جمع‏ آوري اطلاعات مشتريان مي باشد که در استراتژی CRM مطرح شده است. کارکردهای مختلف SFA عبارتند از: مديريت تماس: می‌توانیم با ثبت تماس‌ها و ذخیره اطلاعات تماس این اطلاعات را جمع آوری کرد. مديريت حساب‌ها: باید تمامی هزینه‌ها و درآمدهای بدست آمده و اطلاعات مربوط به آن‌ها را درج نماییم. مديريت فرآيند فروش: ما باید تمامی قسمت‌های فروش و روابط آن را مدیریت نماییم، و از تمام مراحلی که فرایند فروش انجام می‌شود آگاهی داشته باشیم، و تمام اطلاعات آن را ذخیره نماییم. مديريت فرصت‏‌ها:
CRM
 26 دی 1397
  2  
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای اینترنت داشته ،برای کسب در آمد از طریق اینترنت ...
 2 
با توجه به پیشرفتی که موتور جستجوی گوگل در دنیای ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
هنگامی ‌که اطلاعات خسته‌کننده‌ای را مصرف می‌کنیم، ناحیه ورنیکه‌ی مغز برای برگردان لغات به معنی فعال ...
 2 
هنگامی ‌که اطلاعات خسته‌کننده‌ای را مصرف می‌کنیم، ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
می‌توان گفت که وفادارترین مشتریان به یک برند، متعلق به کمپانی اپل هستند. هیچ محصولی در دنیا به ...
 2 
می‌توان گفت که وفادارترین مشتریان به یک برند، ...
26 دی 1397
 26 دی 1397
  2  
زبان مشخص داشته باشید اگر می‌خواهید مشتری فرم آنلاین را با موفقیت پر کند، مطمئن شوید که نسبت به ...
 2 
زبان مشخص داشته باشید اگر می‌خواهید مشتری فرم ...
26 دی 1397
 25 دی 1397
  12  
مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا می‌نمایند، سود بیشتر و رونق کسب و کار و تجارت خود ...
 12 
مهم‌ترین انگیزه که شرکت‌ها نرم افزار crm را اجرا ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  9  
موتورهای جستجو هوشمند هستند، با وجود پیشرفت فراوان هنوز به توسعه احتیاج دارند. موتورهای جستجو ...
 9 
موتورهای جستجو هوشمند هستند، با وجود پیشرفت ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  10  
هر گاه كه افكار روشني داشتيد و دانستيد كه می‌خواهيد چطور آدميی باشيد، چه زندگی داشته باشيد و چه شغل ...
 10 
هر گاه كه افكار روشني داشتيد و دانستيد كه ...
25 دی 1397
 25 دی 1397
  8  
چرا پمپ‌بنزین‌ها دقیقاً در کنار یک پمپ‌بنزین دیگر ساخته می‌شوند؟ چرا من باید چند مایل بروم و هیچ ...
 8 
چرا پمپ‌بنزین‌ها دقیقاً در کنار یک پمپ‌بنزین دیگر ...
25 دی 1397
چهارشنبه, 19 دی 1397, 9:05 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

برندسازی با استفاده از تولید محتوا ویژه

اگر شما چیزی را تصویرسازی کنید باعث می‌شود ذهن شما دیرتر دست به فراموشی آن مطلب بزند. این اصل اساسی مبنای کار برندها در ایجاد تصویر ذهنی مناسب از خودشان برای برند شدن است.

هر چیزی را می‌توان تصویرسازی کرد به شرط آنکه تخصص این کار را داشته باشید. نکته مهم در تصویرسازی لزوم ایجاد تصویر مثبت و مناسب از یک برند است. تصویری که دوست داریم، زمانی که نام برند ما برده می‌شود در ذهن مخاطب و مشتری ایجاد شود. این را هم بدانید که شخصیت سازی و تصویرسازی برند شما باید مناسب با استراتژی بازاریابی‌تان باشد تا باعث پیشرفت‌تان گردد.

آن زمان که مشتری خود به طور مستقیم با برند تعامل داشته و آن را تجربه نموده یا غیرمستقیم و از طریق انواع روش‌های ارتباطی ترویجی و تبلیغی در معرض پیام‌های برند قرار گرفته و یا حتی اطلاعاتی که از توصیه کلامی دوستان و آشنایان به مخاطب شما رسیده، تصویری را از برند در ذهن او ترسیم می‌نماید. تمامی این تداعیات، فرای نحوه ایجاد آن‌ها، در دو گروه اصلی عملکردی یا تصویری جای می‌گیرند که هر یک از این گروه‌ها تقسیمات فرعی دیگری دارند. در حقیقت مجموع تداعیاتی که از عملکرد و تصویرسازی برند در ذهن مشتری نقش گرفته معنای برند نام دارد. دو گروه تداعیاتی که در بالا به آن‌ها اشاره شد بنیان‌های اولیه جایگاه یابی برند و وجوه تمایز و تشابه برند هستند. برخی برندها در ذهن مخاطب تصویر ثروتمندی ایجاد می‌کنند به این ترتیب فرد با خرید محصولات آن‌ها احساس می‌کند در زمره ثروتمندان قرار گرفته است. ایجاد حس زندگی دوباره، تلاش، تصویرعاطفی، طنز وشوخی و غلبه بر دشمنان از روش‌های دیگری است که برای یک برند بکار می‌رود.

اصلی که وجود دارد این است که هر قدر که مشتری به کالا اهمیت می‌دهد به احساساتی که در استفاده از این محصول عایدش می‌شود هم اهمیت می‌دهد. برای عموم مردم مفهوم برندسازی یادآور روش‌های فروش هوشمندانه و سریع محصولات مصرفی و کاملا کارکردی است. اما تصویرسازی فرصت بیشتری می‌برد و بعضاً سال‌ها طول می‌کشد تا تصویر دلخواه ما در مخاطب ایجاد شود. Brand meaning همان دو دسته تداعیاتی ذهنی و نگرش عمیق صرف کننده در خصوص برند شما است. بنابراین با تصویر سازی می‌توان در ذهن مخاطب به یک برند معنا بخشید.

بازدید: 13 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper