در این فن‌آوری مدیریت ارتباط با مشتری، می‌توان دسته‌بندی‌های مشتریان را گروه‌بندی نمود. به‌عنوان‌مثال مشتریان به دو بخش کلی تقسیم می‌شوند: مشتریانی که کمترین احتمال خرید یک محصول رادارند و مشتریانی که بیشترین احتمال برای خرید محصول توسط آن‌ها وجود دارد. تجزیه ‌و تحلیل سودآوری نیز در این فن‌آوری امکان‌پذیر است. به ‌این‌ ترتیب می‌توان پی برد که کدام ‌یک از مشتریان منجر به بالاترین سودآوری در طول زمان می‌شوند و نیز قابلیت شخصی‌سازی نیز وجود دارد. تجزیه ‌و تحلیل پایگاه داده‌ها به سازمان این توانایی
CRM
CRM مشارکتی موجب تعامل‌های کارا و سازنده با مشتریان در طول تمام کانال‌های ارتباطی می‌گردد. درواقع با بهره‌گیری از مشارکت و همکاری اینترنتی، هزینه‌های خدمات مشتری را می‌توان کاهش داد. در این فن‌آوری نرم افزار CRM، با یکپارچه شدن مراکز تماس، تعامل چند کانالی با مشتریان انفرادی امکان‌پذیر می‌گردد. همچنین سازمان در عین تعامل با مشتری، درسته تبادل نگرش یکپارچه‌ای نسبت به مشتری به دست می‌آورد. به‌عنوان‌مثال، هنگامی ‌که یک مشتری با مرکز تماسی ارتباط تلفنی برقرار می‌کند، اطلاعات مشتری و تاریخچه
CRM
به گفته پیتر دراکر، هدف هر کسب و کار، ایجاد مشتری است. اما مهم‌تر از آن، حفظ این مشتریان و عمیق تر نمودن رابطه با آن‌ها است. در تحقیقات مشخص شده که بیشتر مشتریان پس از حداقل دو سال برای سازمان شما سودآور خواهند شد. به این دلیل که مشتریان جدید برای شما هزینه‌های زیادی دارند. مواردی مانند هزینه بازاریابی و تبلیغات، هزینه درک نیازها و انتظارت آن‌ها و هزینه آموختن روش کار شما به آن‌ها. نرم افزار سی ار ام، بهترین راهکار شما به عنوان یک مدیر برای اطمینان از وفاداری مشتری است. حتی می‌توان گفت
CRM
 31 تیر 1398
  7  
در این فن‌آوری مدیریت ارتباط با مشتری، می‌توان دسته‌بندی‌های مشتریان را گروه‌بندی نمود. ...
 7 
در این فن‌آوری مدیریت ارتباط با مشتری، می‌توان ...
31 تیر 1398
 31 تیر 1398
  1  
ماموریت فروش: در قسمت مأموریت شرح کلی از کاری را که می‌خواهید انجام دهید بیان بفرمایید. این بخش ...
 1 
ماموریت فروش: در قسمت مأموریت شرح کلی از کاری را ...
31 تیر 1398
 31 تیر 1398
  3  
گاهی اوقات کارمندان نمی‌توانند تشخیص دهند که مسئولیت چه‌کارهایی را باید به‌تنهایی به عهده بگیرند و ...
 3 
گاهی اوقات کارمندان نمی‌توانند تشخیص دهند که ...
31 تیر 1398
 31 تیر 1398
  4  
درست است که توسعه‌دهندگان وب‌سایت با نکات پایه سئو آشنایی دارند اما یک نفر نمی‌تواند هم در زمینه‌ی ...
 4 
درست است که توسعه‌دهندگان وب‌سایت با نکات پایه ...
31 تیر 1398
 31 تیر 1398
  3  
بینایی چشم‌ها در ایران هر طراح سایت و برنامه نویس به طور متوسط روزانه 8 ساعت به مانیتور خود خیره ...
 3 
بینایی چشم‌ها در ایران هر طراح سایت و برنامه ...
31 تیر 1398
 30 تیر 1398
  6  
پرسنل حتی با فراهم کردن بهترین فناوری‌ها تا زمانی که نیروی انسانی ماهر و هماهنگی نداشته باشید، ...
 6 
پرسنل حتی با فراهم کردن بهترین فناوری‌ها تا ...
30 تیر 1398
 30 تیر 1398
  4  
هدف‌گذاری معمولا بر پایه‌ی اهداف کلی فروش شرکت است و با ترکیب محصولات برای حرکت اصلاح می‌شود. البته ...
 4 
هدف‌گذاری معمولا بر پایه‌ی اهداف کلی فروش شرکت ...
30 تیر 1398
 30 تیر 1398
  4  
عملکرد سئو مانند سایر روش‌های تبلیغات و بازاریابی مانند آگهی رادیویی و تلویزیونی نیست. گوگل و سایر ...
 4 
عملکرد سئو مانند سایر روش‌های تبلیغات و بازاریابی ...
30 تیر 1398
چهارشنبه, 21 فروردين 1398, 10:21 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی در کسب در آمد ویژه

امروزه شاهد افزایش بی شمار فروشگاه‌های اینترنتی برای فروش محصولات در بستر اینترنت هستیم‌. این روند رو به افزایش است و در طولانی مدت باعث شده است که تمامی خرید و فروش های محصولات در دنیای مجازی و از این طریق انجام گیرد. برای اینکه بتوانیم محصولاتمان را به مشتریان و مخاطبینی که در حال جستجوی محصولات ما هستند نشان دهیم و آن‌ها را به سمت فروشگاه خودمان هدایت کنیم باید رتبه‌ی قابل قبولی در گوگل داشته باشیم تا بتوانیم در صفحات اول و بخصوص در لینک‌های اول ظاهر شویم چرا که نود درصد کاربران به لینک‌های بعدی در گوگل که در صفحات اول و یا بهتر است بگوییم صفحه اول نباشند مراجعه نمی‌کنند.

امروزه شرکت‌های طراحی فروشگاه اینترنتی زیاد هستند اما نکته ی حائز اهمیت در این میان این است که آیا همه این شرکت‌ها در کارشان موفق هستند؟ خیر! در این رابطه باید بگوییم که طراحی فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از کار است‌. بخش مهمتر کار اینجاست که شرکت طراحی سایت بتواند شما را به صدر نتایج گوگل برساند و شما بتوانید در بین رقبا بدرخشید‌. اینکه مخاطبان سایت یا فروشگاه اینترنتی بتوانند به مشتری تبدیل شوند هنر طراح وب سایت می‌باشد که توانسته باشد شما را به مخاطبین نشان داده و از آن‌ها برای شما مشتری بسازد‌.

پس انتخاب شرکتی که بتواند شما را به تمامی این اهداف برساند بسیار مهم است‌. شرکت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی مبنا این افتخار را دارد که با تیمی قوی و پرسنلی توانمند در این راستا شما را به اهدافتان نزدیکتر کند. در رزومه و نمونه کارهای شرکت طراحی و برنامه نویسی مبنا شاهد سایت‌های فروشگاهی زیادی خواهید بود که تمامی آن‌ها در صدر نتایج گوگل دیده می‌شوند و صاحبان آن‌ها توانسته‌اند از این طریق به فروش‌های قابل توجه و پیشرفت بسیار خوبی در تجارتشان برسند.

در ادامه توضیحات بیشتری درباره نحوه طراحی سایت فروشگاهی خدمت شما عزیزان خواهیم داد و اینکه شما چگونه باید یک شرکت معتبر برای انجام طراحی فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید و مزایا و معایب اینگونه فروش‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر فراموش نکنید که باید برای مشتری‌، فروشنده‌ی خوش قولی باشید‌. چرا که مشتریان می‌توانند سایت شما را به یکدیگر معرفی کنند‌. و این باعث خرید اعتبار برای شما می شود. برای فروش محصولاتتان عجله نکنید و برنامه ریزی داشته باشید‌. به عنوان مثال اگر جنسی را موجود ندارید سریعاً اعلام عدم موجودی کنید چرا که اگر مشتری جنسی را سفارش بدهد و هزینه آن را پرداخت کرده و بعدا متوجه نداشتن آن جنس شوید به دردسر می‌افتید چرا که هم اعتبارتان نزد مشتری از بین می‌رود و هم پروسه‌ی پرداخت و برگرداندن مجدد وجه به مشتری زمان شما را تلف خواهد کرد و ممکن است که مشکلاتی از قبیل فراموش کردن عودت وجه و یا انتقال های وجه اشتباه بالکل شما را از فضای تجاری تان دور کرده و برایتان دغدغه‌های غیر قابل جبرانی بسازد.

در نتیجه تا می‌توانید در فروشگاه اینترنتی خود واضح و شفاف صحبت کنید و شفاف سازی سیر خرید جزء اولویت‌هایتان باشد. اگر در مراحل اولیه ساخت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی هستید نسبت به دریافت ای-نماد اقدام کنید. ای-نماد یکی از ملزومات داشتن یک فروشگاه اینترنتی رسمی و قانونی است‌. و یکی از راههایی که مردم به شما اعتماد کنند و با خیال راحت از سایت شما خرید کنند دیدن همین نماد اعتماد ملی است‌.

بازدید: 69 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper