اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده از صفحات گسترده مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما اگر در آینده افراد جدیدی به این تیم اضافه شود چه؟ در آن صورت اشتراک گذاری و به‌روز رسانی صفحه‌ی گسترده‌ی اصلی شرکت بین اعضای مختلف تیم به یک کابوس بدل خواهد شد. اشتراک گذاری برون تیمی صفحات گسترده ساده است برخلاف سیستم‌های متمرکز که برای دسترسی به آن باید اطلاعات کاربری خاصی داشته باشید، صفحات گسترده را به سادگی می‌توان از طریق ایمیل در اختیار هر
CRM
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، به طور چشمگیری تغییر خواهد داد. تصمیم گیری در مورد اعمال هر گونه تغییر در هر از ابزارها یا فرآیندهای یک سازمان، مساله چالش برانگیزی خواهد بود، مخصوصا اگر نیاز به سرمایه گذاری مادی باشد. اگر در کسب و کارتان با روندهای زیر روبرو شدید، زمان آن فرا رسیده است که از نرم افزار CRM استفاده کنید: کاهش بازدهی و بهره وری در برخی شرایط، فرآیندهای دستی مانند استفاده از اکسل برای جدول بندی یا کارهای کاغذی
CRM
خرید نرم‌افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته های شماست. نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید. عدم آشنایی با مدل قیمت گذاری هرچند پیداکردن نرم‌افزاری که با بودجه شما متناسب باشد، بسیار مهم است، اما اجازه
CRM
 04 ارديبهشت 1398
  23  
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده ...
 23 
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت و سازمانی لازم است مقیاس‌هایی وجود داشته باشد تا ...
 6 
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت انجمن‌ها، تنها از طریق اجازه دادن به افراد برای ...
 6 
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  4  
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا وب سایت خود با نداشتن موضوع برای تولید محتوا مواجه ...
 4 
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  8  
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ناراضی خود را قانع کنید که آرام باشد و قصد شما کمک کردن ...
 8 
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ...
04 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  23  
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، ...
 23 
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  7  
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری پرسنل واحد بازاریابی خود از این مسئله مطمئن شوید ...
 7 
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  6  
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر ...
 6 
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و ...
03 ارديبهشت 1398
چهارشنبه, 21 فروردين 1398, 10:21 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

تاثیر طراحی فروشگاه اینترنتی در کسب در آمد ویژه

امروزه شاهد افزایش بی شمار فروشگاه‌های اینترنتی برای فروش محصولات در بستر اینترنت هستیم‌. این روند رو به افزایش است و در طولانی مدت باعث شده است که تمامی خرید و فروش های محصولات در دنیای مجازی و از این طریق انجام گیرد. برای اینکه بتوانیم محصولاتمان را به مشتریان و مخاطبینی که در حال جستجوی محصولات ما هستند نشان دهیم و آن‌ها را به سمت فروشگاه خودمان هدایت کنیم باید رتبه‌ی قابل قبولی در گوگل داشته باشیم تا بتوانیم در صفحات اول و بخصوص در لینک‌های اول ظاهر شویم چرا که نود درصد کاربران به لینک‌های بعدی در گوگل که در صفحات اول و یا بهتر است بگوییم صفحه اول نباشند مراجعه نمی‌کنند.

امروزه شرکت‌های طراحی فروشگاه اینترنتی زیاد هستند اما نکته ی حائز اهمیت در این میان این است که آیا همه این شرکت‌ها در کارشان موفق هستند؟ خیر! در این رابطه باید بگوییم که طراحی فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از کار است‌. بخش مهمتر کار اینجاست که شرکت طراحی سایت بتواند شما را به صدر نتایج گوگل برساند و شما بتوانید در بین رقبا بدرخشید‌. اینکه مخاطبان سایت یا فروشگاه اینترنتی بتوانند به مشتری تبدیل شوند هنر طراح وب سایت می‌باشد که توانسته باشد شما را به مخاطبین نشان داده و از آن‌ها برای شما مشتری بسازد‌.

پس انتخاب شرکتی که بتواند شما را به تمامی این اهداف برساند بسیار مهم است‌. شرکت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی مبنا این افتخار را دارد که با تیمی قوی و پرسنلی توانمند در این راستا شما را به اهدافتان نزدیکتر کند. در رزومه و نمونه کارهای شرکت طراحی و برنامه نویسی مبنا شاهد سایت‌های فروشگاهی زیادی خواهید بود که تمامی آن‌ها در صدر نتایج گوگل دیده می‌شوند و صاحبان آن‌ها توانسته‌اند از این طریق به فروش‌های قابل توجه و پیشرفت بسیار خوبی در تجارتشان برسند.

در ادامه توضیحات بیشتری درباره نحوه طراحی سایت فروشگاهی خدمت شما عزیزان خواهیم داد و اینکه شما چگونه باید یک شرکت معتبر برای انجام طراحی فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید و مزایا و معایب اینگونه فروش‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر فراموش نکنید که باید برای مشتری‌، فروشنده‌ی خوش قولی باشید‌. چرا که مشتریان می‌توانند سایت شما را به یکدیگر معرفی کنند‌. و این باعث خرید اعتبار برای شما می شود. برای فروش محصولاتتان عجله نکنید و برنامه ریزی داشته باشید‌. به عنوان مثال اگر جنسی را موجود ندارید سریعاً اعلام عدم موجودی کنید چرا که اگر مشتری جنسی را سفارش بدهد و هزینه آن را پرداخت کرده و بعدا متوجه نداشتن آن جنس شوید به دردسر می‌افتید چرا که هم اعتبارتان نزد مشتری از بین می‌رود و هم پروسه‌ی پرداخت و برگرداندن مجدد وجه به مشتری زمان شما را تلف خواهد کرد و ممکن است که مشکلاتی از قبیل فراموش کردن عودت وجه و یا انتقال های وجه اشتباه بالکل شما را از فضای تجاری تان دور کرده و برایتان دغدغه‌های غیر قابل جبرانی بسازد.

در نتیجه تا می‌توانید در فروشگاه اینترنتی خود واضح و شفاف صحبت کنید و شفاف سازی سیر خرید جزء اولویت‌هایتان باشد. اگر در مراحل اولیه ساخت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی هستید نسبت به دریافت ای-نماد اقدام کنید. ای-نماد یکی از ملزومات داشتن یک فروشگاه اینترنتی رسمی و قانونی است‌. و یکی از راههایی که مردم به شما اعتماد کنند و با خیال راحت از سایت شما خرید کنند دیدن همین نماد اعتماد ملی است‌.

بازدید: 24 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper