اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده از صفحات گسترده مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما اگر در آینده افراد جدیدی به این تیم اضافه شود چه؟ در آن صورت اشتراک گذاری و به‌روز رسانی صفحه‌ی گسترده‌ی اصلی شرکت بین اعضای مختلف تیم به یک کابوس بدل خواهد شد. اشتراک گذاری برون تیمی صفحات گسترده ساده است برخلاف سیستم‌های متمرکز که برای دسترسی به آن باید اطلاعات کاربری خاصی داشته باشید، صفحات گسترده را به سادگی می‌توان از طریق ایمیل در اختیار هر
CRM
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، به طور چشمگیری تغییر خواهد داد. تصمیم گیری در مورد اعمال هر گونه تغییر در هر از ابزارها یا فرآیندهای یک سازمان، مساله چالش برانگیزی خواهد بود، مخصوصا اگر نیاز به سرمایه گذاری مادی باشد. اگر در کسب و کارتان با روندهای زیر روبرو شدید، زمان آن فرا رسیده است که از نرم افزار CRM استفاده کنید: کاهش بازدهی و بهره وری در برخی شرایط، فرآیندهای دستی مانند استفاده از اکسل برای جدول بندی یا کارهای کاغذی
CRM
خرید نرم‌افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته های شماست. نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید. عدم آشنایی با مدل قیمت گذاری هرچند پیداکردن نرم‌افزاری که با بودجه شما متناسب باشد، بسیار مهم است، اما اجازه
CRM
 04 ارديبهشت 1398
  23  
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده ...
 23 
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت و سازمانی لازم است مقیاس‌هایی وجود داشته باشد تا ...
 6 
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت انجمن‌ها، تنها از طریق اجازه دادن به افراد برای ...
 6 
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  4  
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا وب سایت خود با نداشتن موضوع برای تولید محتوا مواجه ...
 4 
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  8  
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ناراضی خود را قانع کنید که آرام باشد و قصد شما کمک کردن ...
 8 
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ...
04 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  23  
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، ...
 23 
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  7  
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری پرسنل واحد بازاریابی خود از این مسئله مطمئن شوید ...
 7 
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  6  
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر ...
 6 
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و ...
03 ارديبهشت 1398
یکشنبه, 25 فروردين 1398, 11:04 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در فروش

راهکارهای عملی جهت بازاریابی تلفنی ویژه

قبل از تماس تلفنی با مشتریان در بازاریابی تلفنی، تبلیغات را شروع کنید

سعی کنید قبل از اینکه با مشتریان و مخاطبان مورد نظر خود تماس تلفنی برقرار کنید، کالا و خدمات خود را به شکل وسیع و به نحو مناسب به مشتریان معرفی کنید و اطلاعات تماس خود را نیز در تبلیغات درج نمایید تا به جای اینکه شما مجبور به تماس با مشتریان شوید، بلکه این مشتریان باشند که با توجه به نیاز خود و تبلیغات شما با شما تماس برقرار کنند.

ارائه راهکارهای پرداخت هزینه کالا قبل از مطرح کردن سریع قیمت

اغلب ممکن است پس از اینکه مشتریان در خصوص کالا اطلاعات لازم را از شما دریافت کردند بر سر موضوع قیمت کالا رفته و درباره قیمت کالا نیز از شما سوال کنند. بهتر است در این مواقع به جای اینکه به سرعت قیمت کالا را مطرح کرده و مکالمه را به پایان ببرید، سعی کنید در صورتی که امکان استفاده از راهکارهای مختلف برای پرداخت هزینه مانند اقساط یا غیره وجود دارد و یا اینکه مزیت ویژه ای در کالا یا خدمات شما هست که سایر خدمات مشابه ندارند آن‌ها را مطرح کنید تا قبل از مطرح کردن قیمت کالا ارتباط را با آن‌ها طولانی تر کرده و دقیق تر به معرفی کالا و خدمات خود بپردازید.

ارتباط با مشتریان بالقوه خود را حفظ کنید

در صورتی که مخاطبانی دارید که ممکن است محض کنجکاوی و یا کسب اطلاعات با شما تماس گرفته‌اند و شما به این موضوع واقف هستید که قصد خرید کردن یا قدرت خرید کردن را ندارند؛ باز هم لازم است تا به سوالات آن‌ها پاسخ داده و راهنمایی های لازم را داشته باشید، زیرا این گونه رفتار کردن علاوه بر اینکه می‌تواند شرکت شما را خوشنام کند بلکه صداقت شما را نشان داده و حتی ممکن است این افراد با اینکه خود قدرت خرید کردن را ندارند ولی به عنوان یک وسیله تبلیغاتی به دلیل برخورد مناسب شما، شرکتتان یا کالا و محصولات شما را به دیگران معرفی کنند.

در بازاریابی تلفنی نباید در صحبت کردن زیاده روی نکنید

قطعاً شما به دلیل دانش و آگاهی که نسبت به کالا یا خدمات خود دارید، قادر هستید مدت زیادی را درباره کالا یا خدمات خود صحبت کنید ولی در برخورد با مشتریان و به خصوص در تماس‌های تلفنی بهتر است فقط به مواردی که برای مشتریان لازم و مفید است بپردازید او از زیاده گویی پرهیز کرده تا فرصت فکر کردن و صحبت کردن به مشتری را بدهید تا با نیازها و تقاضای مشتری آشنا شده و بتوانید به درستی او را راهنمایی کنید.

مشتریان را وادار به خرید نکنید

یکی از مواردی که ممکن است بسیاری از بازاریابان، به ویژه افراد بی تجربه مرتکب شوند این است که سعی کنند به هر نحوی شده است کالا یا خدمات مورد نظر را به مشتریان بفروشند. سعی کنید فقط از جنبه‌های مثبت کالای خود تعریف نکنید یا به گونه‌ای رفتار نکنید که گویا این همان کالایی است که مشتریان به دنبال آن هستند. همه تلاش خود را به این معطوف کنید که کالایی مناسب با نیاز مشتری به آن‌ها معرفی کنید. به جای اینکه تلاش کنید کالای مورد نظر خود را به مشتریان بفروشید. این گونه برقراری رابطه با مشتریان موجب اعتماد بیشتر آن‌ها به شما شده و زمینه ارتباط دائمی شما با مشتریان را فراهم خواهد نمود.

بازدید: 10 بار
رأی دهید
(0 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper