اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده از صفحات گسترده مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما اگر در آینده افراد جدیدی به این تیم اضافه شود چه؟ در آن صورت اشتراک گذاری و به‌روز رسانی صفحه‌ی گسترده‌ی اصلی شرکت بین اعضای مختلف تیم به یک کابوس بدل خواهد شد. اشتراک گذاری برون تیمی صفحات گسترده ساده است برخلاف سیستم‌های متمرکز که برای دسترسی به آن باید اطلاعات کاربری خاصی داشته باشید، صفحات گسترده را به سادگی می‌توان از طریق ایمیل در اختیار هر
CRM
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، به طور چشمگیری تغییر خواهد داد. تصمیم گیری در مورد اعمال هر گونه تغییر در هر از ابزارها یا فرآیندهای یک سازمان، مساله چالش برانگیزی خواهد بود، مخصوصا اگر نیاز به سرمایه گذاری مادی باشد. اگر در کسب و کارتان با روندهای زیر روبرو شدید، زمان آن فرا رسیده است که از نرم افزار CRM استفاده کنید: کاهش بازدهی و بهره وری در برخی شرایط، فرآیندهای دستی مانند استفاده از اکسل برای جدول بندی یا کارهای کاغذی
CRM
خرید نرم‌افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته های شماست. نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید. عدم آشنایی با مدل قیمت گذاری هرچند پیداکردن نرم‌افزاری که با بودجه شما متناسب باشد، بسیار مهم است، اما اجازه
CRM
 04 ارديبهشت 1398
  23  
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده ...
 23 
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت و سازمانی لازم است مقیاس‌هایی وجود داشته باشد تا ...
 6 
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت انجمن‌ها، تنها از طریق اجازه دادن به افراد برای ...
 6 
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  4  
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا وب سایت خود با نداشتن موضوع برای تولید محتوا مواجه ...
 4 
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  8  
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ناراضی خود را قانع کنید که آرام باشد و قصد شما کمک کردن ...
 8 
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ...
04 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  23  
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، ...
 23 
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  7  
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری پرسنل واحد بازاریابی خود از این مسئله مطمئن شوید ...
 7 
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  6  
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر ...
 6 
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و ...
03 ارديبهشت 1398
دوشنبه, 26 فروردين 1398, 10:11 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در مدیریت

آیا با تکنیک‌های تصمیم گیری صحیح و سریع در کسب و کارتان آشنا هستید؟ ویژه

موارد تصمیم گیری را روی کاغذ بنویسید

اولین قدم این است که شما هر موردی را که قصد دارید دباره آن تصمیم گیری کنید روی کاغذ بنویسید. در بسیاری از مواقع ما بر سر چند راهی قرار می‌گیریم. می دانیم که یک مسئله و مشکلی وجود دارد ولی نمی‌دانیم دقیقاً مسئله چیست و چه تصمیمی باید گرفته شود. قبل از اینکه اقدام به تصمیم گیری کنید‌، مواردی که نیاز دارید در مورد آن‌ها تصمیماتی را بگیرید روی کاغذ بنویسید. این نوشتن به شما کمک می‌کند هم مشکلات را اولویت بندی کنید، هم مسئله‌ای از قلم نیافتاده و هم اینکه دقیقاً بدانید چه مسائلی وجود دارد که نیاز به رفع مشکل و تصمیم گیری دارند.

جنبه‌های مثبت و منفی تصمیمات را مشخص کنید

مانند یک مشاوره بازاریابی هر تصمیمی که گرفته می‌شود هم جنبه‌ها و پیامدهای مثبت خواهد داشت و هم پیامدهای منفی. پس بهتر است این جنبه‌ها و پیامدها را در کنار موارد و گزینه‌های مورد نیاز برای تصمیم گیری بنویسید تا متوجه شوید که اولویت تصمیم گیری شما با توجه به جنبه‌ها و پیامدهای مثبت و منفی هر تصمیم باید با کدامیک از گزینه‌ها باشد. همچنین هر تصمیمی موجب خواهد شد عده‌ای از افراد سود ببرند و عده‌ای ضرر کنند. به همین دلیل در تصمیمات خود آگاهانه می‌توانید درباره پیامد تصمیمات خود برای این گروه ها نیز برنامه ریزی کنید.

گزینه‌ها را امتیاز دهید

بعد از اینکه گزینه‌ها را نوشتید و جنبه‌های مثبت و منفی آن‌ها را مشخص کردید. از نظر درجه اهمیت و اضطراری بودن به آن‌ها نمره و امتیاز بدهید. این امتیاز دهی می‌تواند برای شما در تصمیم گیری بسیار کمک خواهد کرد.

در نظر گرفتن دو شرایط موفقیت و شکست

بعد از سه مرحله بالایی‌، باید برای تصمیماتی که بر روی کاغذ نوشته شده است دو شرایط را در نظر بگیرید. اینکه اگر این تصمیم موفق شود چه اتفاقی خواهد افتد و در صورتی که شکست بخورد چه اتفاقی می‌افتد؟ در نظر گرفتن این دو شرایط به شما کمک می‌کند بهتر و آگاهانه تصمیم بگیرید و در صورت شکست، برای پشت سر گذاشتن این شکست‌ها و سختی‌های پیشرو، برنامه ریزی‌هایی را داشته باشید.

از متخصصین و مشاورین کمک بگیرید

بعد از اینکه این مراحل را طی کردید. قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید بهتر است با گروه یا افرادی که در این زمینه تخصص دارند و می‌توانند به شما خدمات مشاوره و راهنمایی بدهند مشورت کنید تا تصمیمات سنجیده تری را بگیرید. این افراد هم تخصص و هم تجربه کافی را برای کمک به شما و اتخاذ بهترین تصمیمات دارند.

بازدید: 11 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper