“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  90  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 90 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  3155  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 3155 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  114  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 114 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  100  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 100 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  90  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 90 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  84  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 84 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  617  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 617 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  83  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 83 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 10:54 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب چه افرادی است؟ ویژه

امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر دهند و مشتریان مجازی خود را نیز جذب کنند از این رو تمایل دارند که به شرکت‌های طراحی سایت مانند شرکت طراحی سایت مبنا سفارش طراحی سایت فروشگاهی دهند تا بتوانند فعالیت خود را در اینترنت به صورت حرفه‌ای شروع کنند.

افرادی که قصد دارند تا در دنیای اینترنت به عنوان مالک یک فروشگاه اینترنتی فعالیت داشته باشند لازم است تا نکاتی را مورد توجه قرار دهند. بر خلاف نظر افراد حرفه‌ای اکثر صاحبان کسب و کار‌های اینترنتی تنها به ظاهر زیبای سایت توجه می‌کنند و بر این باور اند که یک ظاهر زیبا می‌تواند تمامی مشکلات را حل و باعث رضایت کامل مشتری شود. این در حالی است که زیبایی ظاهری سایت تنها بخشی از طراحی فروشگاه اینترنتی می‌باشد ولی تمام آن نیست.

بخش اصلی موفقیت یک سایت فروشگاهی را کاربر پسند بودن آن تشکیل میدهد سایت شما باید به نوبه‌ای طراحی شده باشد که کاربر با کمترین صرف وقت و انرژی به محصول مورد نظر خود برسد و با کمترین مسیر نسبت به خرید محصول اقدام نماید، همچنین سایت شما باید قدرت این را داشته باشد که خود را با تمام صفحات نمایشی وفق دهد و رسپانسیو آن رعایت شده باشد تا کاربران با هر نوع وسیله‌ی متصل به اینترنت بتوانند وارد آن شوند و به خرید محصول اقدام کنند در صورتی که طراحی سایت شما موارد بالا را نداشته باشد و یا حتی در صورت داشتن ویژگی‌های بالا از امنیت پایینی بر خوردار باشد و در ازای آن تنها ظاهر زیبایی داشته باشد این امر از نظر متخصصان طراحی سایت و سئو هیچ ارزشی نخواهد داشت.

اصلی ترین بخش طراحی سایت فروشگاهی کاربر پسند بودن آن است باید توجه داشته باشید که در صورتی که کاربران شما وقت زیادی را برای پیدا کردن محصول در سایت شما سپری نمایند مورد آزار آن‌ها خواهد شد و مطمئناً در نوبت‌های بعد به سایت شما مراجعه نخواهند کرد. طراحی فروشگاه اینترنتی باید به نوبه‌ای انجام شود که کاربر بتواند با طی کردن کمترین مسیر محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند در صورتی که سایت شما ویژگی‌های بالا را نداشته باشد یا حتی در صورت داشتن ویژگی‌های بالا از امنیت پاینی بر خوردار باشد هیچ ارزشی برای مشتری نخواهد داشت.

در صورتی که فقط به فروش محصول خود به هر قیمتی فکر میکنید باید به شما بگوییم که بهتر است به دنبال طراحی سایت فروشگاهی نباشید ولی در صورتی که به دنبال جذب مشتری دائمی و وفا دار برای خود هستید هر چه سریع تر طراحی فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید.

بازدید: 145 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper