“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که برای بدست آوردن اهداف مرتبط با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد” توسعه و گسترش استراتژی نرم افزار CRM با یک تحلیل موقعیتی و تحلیلی آغاز می‌شود. این تحلیل و بررسی برای توصیف، فهم و ارزیابی استراتژی مشتری جاری به وجود می‌آید. این امر به داشتن یک چارچوب سازمانی برای راهنمایی تحلیل و بررسی شما کمک می‌کند. این نمونه ی پیچیده‌ای از CRM ممکن است در اینجا کمک کند، چارچوب مفید دیگری که در اینجا مطرح
CRM
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛
CRM
در اوایل دهه 1990، بازاریابی پایگاه داده به اتوماسیون نیروی فروش تبدیل شد. چارچوب نرم افزار CRM به مدیریت مخاطبان، سرپرست‌ها و مدیران فرصت ردیابی معاملات در یک سازمان را تقویت می‌کند. اصطلاح "مدیریت ارتباط با مشتری" در سال 1995 به وجود آمد. از سال 1995 تا سال 1997، نرم افزار CRM از راه حل های مشتری به برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) منتهی شد که شامل عملیات تجاری مانند برنامه ریزی، تولید و حمل و نقل علاوه بر فروش، بازاریابی و توابع پرداخت. اواخر دهه 1990 CRM به صورت آنلاین (تحت وب) راه
CRM
 02 شهریور 1398
  56  
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی صفحات می‌پردازند و توسط طراح داده‌ها را وارد ...
 56 
طراحی سایت استاتیک با استفاده از HTML به طراحی ...
02 شهریور 1398
 30 مرداد 1398
  1710  
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که توسط مردم تنظیم می‌شود و فرآیندها و تکنولوژی‌هایی که ...
 1710 
“برنامه‌ای است در سطح بالایی از فعالیت‌هایی که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  69  
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی ...
 69 
برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟ در ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  61  
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله کارکردهایی است که اینترنت و فضاهای مجازی امکان آن ...
 61 
به صرفه بودن کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  58  
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که باید انجام دهید این است که عملکرد وب سایت خود را ...
 58 
تحلیل وضعیت وب سایت در حقیقت اولین کاری که ...
30 مرداد 1398
 30 مرداد 1398
  56  
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه اکثر طراحان سایت به سوی طراحی‌های ظریف و ساده جلب ...
 56 
تکنیک دکمه نامرئی در طراحی سایت امروزه توجه ...
30 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  295  
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل ...
 295 
کارشناس نرم افزار CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ...
28 مرداد 1398
 28 مرداد 1398
  53  
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات جدید را کشف کنند، فرصت‌های پنهان را شناسایی کنند، ...
 53 
کنجکاوی کارآفرینان بزرگ وظیفه دارند مشکلات ...
28 مرداد 1398
شنبه, 7 ارديبهشت 1398, 9:29 ق ظ نوشته شده توسط آقای 
منتشر شده در وبسایت

روش‌هایی برای جذب بازدیدکننده وب سایت ویژه

طراحی و گرافیک ظاهری

 اگر ظاهر سایت حرفه‌ای و جذاب نباشد کاربر احساس خواهد کرد که با یک وب سایت با کیفیت پایین رو به رو شده است و کاربر از سایت خارج خواهد شد. انتخاب طرح‌ها و ایده‌ها و همچنین رنگ های مناسب برای وب سایت‌ها می‌تواند کاربر را مجذوب کند در واقع در طراحی سایت خود به یک آیتم چشم نواز نیاز دارید که در بالای صفحه اصلی قرار گرفته تا توجه بازدیدکننده را به خود جلب نماید.

اطلاعات موجود در سایت

همانطور که قلا گفته شد بهتر است برای بهینه سازی سایت از متن‌هایی که ساخته ی ذهن خلاق می‌باشد استفاده کرد .اگر در طراحی سایت خود اقدام به ارائه تعدادی گزینه برای انتخاب کرده‌اید، سعی نمایید که دستورالعمل واضح و ساده ای نیز به افراد ارائه نمایید. گاهی اوقات افراد به دلیل سختی مراحل انتخاب، گیج شده و به دنبال گزینه‌ای برای خروج می‌گردند.

عدم وجود Error در سایت

حتماً تا به حالا با اینگونه وب سایت‌ها روبرو شدید که دارای خطا باشند. وجود خطا در سایت حتی اگر خطای کوچکی محسب شود کاربر را فراری خواهد داد .همچنین صفحاتی که خالی می‌باشند و فقط در آن نوشته این صفحه بزودی کامل می‌شود فقط باعث فرار بازدیدکننده خواهند شد

استفاده از اجتماعات مجازی

امروزه با استفاده از اجتماعات مجازی می توانید ارتباطات خود را با مشتریان افزایش دهید و در اینگونه اجتماعات با آن‌ها به پرسش و پاسخ بپردازید. توجه داشته باشید که این کار را بسیاری از شرکت‌های بزرگ انجام می‌دهند زیرا انجام این کار به مشتری می‌فهماند که به نظرات و همچنین پرسش‌های آن‌ها اهمیت می‌دهد.

نظرسنجی

ایجاد یک سوال کاربردی در قسمت نظر سنجی بازدیدکننده را نسبت به نتیجه کنجکاو خواهد کرد بنابراین سعی کنید با انتخاب سوال مناسب به افزایش جلب توجه مشتری کمک کنید.

کوتاه کردن منظور خود

با توجه به اینکه امروزه همه عجله دارند که در کوتاه ترین زمان به اصل مطلب برسند شما باید سعی کنید با ابزار‌های موجود مطالب پر بازدید را جدا کنید و جایی جلوی چشم قرار دهید. این باعث می شود بازدیدکننده‌های بعدی وقتی که نفرات قبل از آن‌ها برای رسیدن به مطلب مورد نیاز خود صرف کرده اند تلف نکنند‌. همینطور ابزاری برای مطالب مرتبط قرار دهید.

ارائه نسخه قابل ذخیره

با ایجاد ذخیره ی مطالب شما به صورت پی دی اف این امکان را به بازدیدکننده می‌دهید که در صورت آفلاین بودن نیز از مطالب شما استفاده کند همچنین به راحتی می‌توانید به جمع آوری اطاعات مود نیاز کاربر کمک کنید‌.

سایت محاوره‌ای

با ایجاد قابلیت گفتگو و چت با کاربران در وب سایت می‌توانی با مشتری به صورت آنلاین به گفتگو بپردازید که این ویژگی سایت را از سایر کتاب‌ها و بروشور‌ها جدا می‌کند‌.

استفاده از موضوعات مناسب

قرار دادن موضوعات بی ربط در سایت بیشتر باعث سردرگمی بازدیدکننده می‌شود بنابراین سعی کنید از قرار دادن اینگونه متن‌ها در سایت خودداری کنید.

بروزرسانی مرتب سایت

پس از طراحی سایت بروز رسانی سایت از عوامل مهم در جذب مشتری محسوب می‌شود برای اینکار بهتر است برنامه ریزی کنید و طبق برنامه یک روز از هفته را برای انتشار مطالب در نظر بگیرید‌. این کار باعث می‌شود تا بازدیدکنندگان جدید متوجه منظم بودن سایت شما می‌شوند و بازدیدکنندگان قبلی هم طبق برنامه به سایت شما سر می‌زنند.

انتخاب عکس مناسب برای مطلب

سعی کنید برای مطالبی که وارد می‌کنید از عکسی مناسب برای نشان دادن مفهوم و کمک کردن در متن استفاده کنید. در این راستا سعی کنید فاصله‌ای را بین پاراگراف‌ها قرار دهید تا چشم بیننده را اذیت نکند.

بازدید: 93 بار
رأی دهید
(1 رأی)
برای ارسال نظرات وارد شوید

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper