سودتان را افزایش می دهد ثابت شده است که استفاده از نرم افزار CRM نتایج مثبتی را نظیر تاثیر مستقیم بر افزایش سودآوری، به دنبال داشته است. مشتریان را شناسایی و گروه بندی می‌کند این سیستم به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدید را به آسانی و با سرعت بیشتر شناسایی کرده و به درستی گروه بندی کنید. با تمرکز بر مشتریان درست، موارد فروش را می‌توان بر اساس آنکه احتمال موفقیت کدام بیشتر است، اولویت بندی کرد. با ذخیره کامل و صحیح اطلاعات مشتریان در یک پایگاه داده مرکزی، تمرکز بخش بازاریابی و فروش
CRM
بسیاری از شرکت‌ها استراتژی‌های مدیریت ارتباط با مشتری یا سی ار ام CRM را اجرا کرده‌اند. به نظر می‌رسد که بازار نرم‌ افزار CRM در بزرگ‌ترین بازار یعنی امریکا بسیار کاربرد دارد. شرکت‌های بزرگ، اولین‌ها در به‌کارگیری سی ار ام بوده و به دنبال آنان، شرکت‌هایی با اندازه متوسط این کار را انجام دادند. هنوز این پتانسیل وجود دارد که پیام سی ار ام به شرکت‌های کوچک‌تر و نوپا برسد. در ادامه به بررسی ۸ بازار نرم افزار CRM خواهیم پرداخت؛ ساختار بازار بازار سی ار ام از اوایل دهه ۱۹۹۰ به‌ طور چشمگیری رشد
CRM
کارشناس CRM، مسئولیت هماهنگی با مدیریت ارشد و مدیران ذینفع راهم بعهده دارد. شناسایی عوامل پیش برنده و بازدارنده استقرار سیستم ارتباط با مشتری هم توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری کارشناس CRM انجام می‌شود. آخرین کاری که در مرحله پیش از استقرار باید به راهنمایی مشاور، توسط کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری و با تصمیم مدیریت انجام شود، انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار سی ار ام و برنامه ریزی استقرار آن است. در مرحله استقرار، کارشناس مدیریت ارتباط با مشتری؛ آموزش‌های لازم را
CRM
 05 خرداد 1398
  1  
دستور کار: هدف جلسه را برای تیم تعریف کنید. پرسنل را تشویق کنید در مورد اینکه تغییرات چگونه آن‌ها ...
 1 
دستور کار: هدف جلسه را برای تیم تعریف کنید. پرسنل ...
05 خرداد 1398
 05 خرداد 1398
  1  
استفاده بیش از اندازه از کلمات کلیدی یکی از ترفندهای قدیمی در سئو که مانند قبل کاربرد زیادی ندارد ...
 1 
استفاده بیش از اندازه از کلمات کلیدی یکی از ...
05 خرداد 1398
 05 خرداد 1398
  2  
معمولاً هنگامی که افراد به فکر طراحی سایت برای حرفه ی خود می‌افتند با این سوال روبرو هستند که چگونه ...
 2 
معمولاً هنگامی که افراد به فکر طراحی سایت برای ...
05 خرداد 1398
 05 خرداد 1398
  2  
سودتان را افزایش می دهد ثابت شده است که استفاده از نرم افزار CRM نتایج مثبتی را نظیر تاثیر مستقیم ...
 2 
سودتان را افزایش می دهد ثابت شده است که استفاده ...
05 خرداد 1398
 01 خرداد 1398
  8  
جمله «همیشه حق با مشتری است» را به قدری زیاد شنیده‌اید که به نظر می‌رسد حقیقتی محض باشد. اما آیا ...
 8 
جمله «همیشه حق با مشتری است» را به قدری زیاد ...
01 خرداد 1398
 01 خرداد 1398
  6  
افراد مورد علاقه‌ی شما به فکر تغییر شغل هستند همه‌ی ما در محیط کار، به یک یا چند نفر از همکاران ...
 6 
افراد مورد علاقه‌ی شما به فکر تغییر شغل هستند ...
01 خرداد 1398
 01 خرداد 1398
  5  
روش‌های پنهان کردن متن در سایت همان گونه که می‌دانید یک از فاکتورهای قانونی گوگل، استفاده از ...
 5 
روش‌های پنهان کردن متن در سایت همان گونه که ...
01 خرداد 1398
 01 خرداد 1398
  5  
قدرت کار تیمی را کشف کنید پیش از آغاز هر کاری، نسبت به کشف و درک قدرت یک کار تیمی و حد و حدود آن ...
 5 
قدرت کار تیمی را کشف کنید پیش از آغاز هر کاری، ...
01 خرداد 1398
امیرسجاد یوسفی

امیرسجاد یوسفی

امیرسجاد یوسفی، یک آی تی مَن است. او فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات (IT) در دانشگاه آزاد اسلامیست. او در زمینه برنامه نویسی تحت وب و همچنین تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند و با ارائه راهکارهای نوآورانه و خلاقانه برای گسترش هرچه بیشتر این حوزه در کشور عزیزمان تلاش می‌کند.

چهارشنبه, 20 دی 1396, 12:20 ب ظ

در بخش اول این مقاله به 5 دلیل از ده دلیلی که به مدیران سازمان‌ها می گوید چرا باید از نرم افزار CRM استفاده کنند ، اشاره کردیم. در این قسمت نیز به 5 دلیل دیگر می پردازیم.

دوشنبه, 27 آذر 1396, 10:07 ق ظ

در کسب و کارهای امروزی دلایل متعددی برای مدیران وجود دارد که آن‌ها را به استفاده از نرم افزارهای مدیریتی از جمله نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM مجاب کند، در این مقاله 10 دلیل برای شما آورده شده است که با خواندن آن نیاز خود را به نرم‌افزار CRM در دنیای امروزی حس خواهید کرد.

دوشنبه, 13 آذر 1396, 2:56 ب ظ

سئو در لغت مخفف Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو گر است.

به عبارت دیگر به هر اقدامی که به صورت مستقیم و توسط شما برای بالا بردن رتبه سایت در موتوری های جستجوگر مانند گوگل، یاهو و ... صورت می گیرد سئو و بهینه سازی گفته می شود.

چهارشنبه, 8 آذر 1396, 2:56 ب ظ

در دنیای بازاریابی و تبلیغات، رسانه های تبلیغاتی، تلوزیون، رادیو و بیلبوردها جز گران قیمت‌ترین رسانه‌ها هستند که مسلما کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها به احتمال زیاد توان مالی استفاده ازین نوع تبلیغات را ندارند، اینجاست که بازاریابی پارتیزانی یا چریکی(Guerrilla Marketing) از اهمیت بالایی برخوردار می‌شود.

چهارشنبه, 8 آذر 1396, 10:28 ق ظ

خرید نرم‌افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته های شماست.  نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید.

چهارشنبه, 1 آذر 1396, 1:43 ب ظ

یک نرم افزار را زمانی کاربر پسند خطاب می‌کنند که در عین ارضای نیازهای کاربر، ظاهری ساده و قابل فهم برای تمام کاربران داشته باشد و کاربر با بیشترین سهولت و با کمترین اتلاف وقت بتواند به مقصودش در نرم‌افزار برسد.

از این رو امروزه کاربرپسند بودن یکی از جدی‌ترین معیارهای کیفیت نرم‌افزار است.

سه شنبه, 30 آبان 1396, 4:20 ب ظ

در دهه گذشته با پیشرفت گسترده تجارت الکترونیک بحث بازاریابی اینترنتی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است، از این رو متخصصین این حوزه را مجاب به یادگیری راه و روش های مختلف در این حوزه کرده، که مستلزم آشنایی با مفاهیم اولیه بازاریابی اینترنتی است. در زیر چند اصطلاح عمومی بازاریابی آنلاین که هر بازاریابی باید با آن آشنا شود را مطرح می‌کنیم:

 

یکشنبه, 28 آبان 1396, 9:52 ب ظ

در دنیای بازاریابی مانند هر حرفه دیگری اصطلاحات و عباراتی وجود دارد که هر بازاریاب حرفه ای باید با این اصطلاحات آشنا باشد، امروزه بازاریابی قسمتی مهمی از هر کسب و کار به حساب می آید و توجه ویژه ای به آن می شود، در زیر مجموعه کوچکی از اصطلاحات مطرح شده است، در صورت تمایل مطالب و اصطلاحات بیشتری را در بخش نظرات این مطلب اضافه کنید.

 

شنبه, 27 آبان 1396, 10:02 ب ظ

یکی از مهم‌ترین اهداف بازاریابی در کسب و کارهای امروزی تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل است.

علاوه بر اینکه اغلب شرکت‌ها و برندها تلاش می‌کنند تا مشتریان جدیدی را جذب کنند، انرژی و هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنند تا مشتریان جدید خود را به مشتریان ثابت و وفادار تبدیل کنند.

یکشنبه, 14 آبان 1396, 4:47 ب ظ

تفاوت نرم‌افزار CRM با نرم‌افزار حسابداری چیست؟

جالب است بدانید هنوز خیلی افراد تفاوتی برای این دو نرم‌افزار قائل نیستند و خیلی اوقات این‌ها را به اشتباه به جای هم به کار می‌برند! واضح است که این دو نرم‌افزار از هم مجزا و دارای قابلیت‌ها و کاربردهای متفاوتی هستند و هر کدام برای اهداف خاص خود طراحی شده‌اند و در کسب و کارهای امروزی استفاده می‌شوند.

صفحه1 از2

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper