اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده از صفحات گسترده مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما اگر در آینده افراد جدیدی به این تیم اضافه شود چه؟ در آن صورت اشتراک گذاری و به‌روز رسانی صفحه‌ی گسترده‌ی اصلی شرکت بین اعضای مختلف تیم به یک کابوس بدل خواهد شد. اشتراک گذاری برون تیمی صفحات گسترده ساده است برخلاف سیستم‌های متمرکز که برای دسترسی به آن باید اطلاعات کاربری خاصی داشته باشید، صفحات گسترده را به سادگی می‌توان از طریق ایمیل در اختیار هر
CRM
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، به طور چشمگیری تغییر خواهد داد. تصمیم گیری در مورد اعمال هر گونه تغییر در هر از ابزارها یا فرآیندهای یک سازمان، مساله چالش برانگیزی خواهد بود، مخصوصا اگر نیاز به سرمایه گذاری مادی باشد. اگر در کسب و کارتان با روندهای زیر روبرو شدید، زمان آن فرا رسیده است که از نرم افزار CRM استفاده کنید: کاهش بازدهی و بهره وری در برخی شرایط، فرآیندهای دستی مانند استفاده از اکسل برای جدول بندی یا کارهای کاغذی
CRM
خرید نرم‌افزار CRM به همان اندازه که می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید و سودآور باشد، می‌تواند به همان اندازه نیز باعث ضرر و زیان یک کسب و کار باشد و در اجرای آن با شکست رو به رو شوید. یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از این اتفاق، انتخاب درست نرم‌افزار CRM متناسب با نیازها و خواسته های شماست. نکات زیر، اشتباهات رایجی است که لازم است در هنگام خرید نرم افزار CRM از آن‌ها اجتناب کنید. عدم آشنایی با مدل قیمت گذاری هرچند پیداکردن نرم‌افزاری که با بودجه شما متناسب باشد، بسیار مهم است، اما اجازه
CRM
 04 ارديبهشت 1398
  23  
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده ...
 23 
اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت و سازمانی لازم است مقیاس‌هایی وجود داشته باشد تا ...
 6 
تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد در هر شرکت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  6  
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت انجمن‌ها، تنها از طریق اجازه دادن به افراد برای ...
 6 
ضرورت بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  4  
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا وب سایت خود با نداشتن موضوع برای تولید محتوا مواجه ...
 4 
شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا ...
04 ارديبهشت 1398
 04 ارديبهشت 1398
  8  
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ناراضی خود را قانع کنید که آرام باشد و قصد شما کمک کردن ...
 8 
بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ...
04 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  23  
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، ...
 23 
استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  7  
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری پرسنل واحد بازاریابی خود از این مسئله مطمئن شوید ...
 7 
قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری ...
03 ارديبهشت 1398
 03 ارديبهشت 1398
  6  
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر ...
 6 
امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و ...
03 ارديبهشت 1398
علی محبوبی

علی محبوبی

چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398, 2:14 ب ظ

اشتراک گذاری درون تیمی صفحات گسترده مشکل است

اگر تیم فروش فقط از یک نفر تشکیل شده باشد، استفاده از صفحات گسترده مشکلی به وجود نمی‌آورد. اما اگر در آینده افراد جدیدی به این تیم اضافه شود چه؟ در آن صورت اشتراک گذاری و به‌روز رسانی صفحه‌ی گسترده‌ی اصلی شرکت بین اعضای مختلف تیم به یک کابوس بدل خواهد شد.

چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398, 1:46 ب ظ

تعیین مقیاس برای بازده عملکرد افراد

در هر شرکت و سازمانی لازم است مقیاس‌هایی وجود داشته باشد تا مدیران و برنامه ریزان آن شرکت و سازمان بتوانند عملکرد کارمندان را مطابق با آن‌ها بسنجند و نقاط ضعف و عملکرد نامطلوب را شناسایی کنند. از جمله این مقیاس‌ها می‌توان به قواعد، قوانین و اهداف شرکت‌ها و سازمان‌ها اشاره کرد. سنجش نحوه فعالیت و کیفیت کارکرد اعضاء و کارمندان باید به صورت دائمی و منظم مطابق با قواعد و اهداف شرکت صورت بگیرد.

چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398, 10:28 ق ظ

ضرورت

بسیاری از سایت‌های تعاملی، مانند سایت انجمن‌ها، تنها از طریق اجازه دادن به افراد برای افزودن اطلاعات، عمل می کنند. اعضا باید قادر به افزودن و اشتراک گذاری پیام ها باشند. آن‌ها باید دارای قوانینی برای نحوه تعیین عملکرد کاربران باشند.

چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398, 9:41 ق ظ

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تولید محتوا وب سایت خود با نداشتن موضوع برای تولید محتوا مواجه شده باشید و نتوانید برای وب سایت خود مطالب مفید در زمینه کاریتان ارائه دهید. شاید این تنها مسئله و مشکل شما نباشد و خیلی از وب سایت‌ها با این مشکل روبرو باشند. هیچ سایتی وجود ندارد که نتواند در زمینه تولید محتوای مرتبط با کار خود فعالیت کند، زیرا اگر واقعا هیچ اطلاعات و موضوعاتی پیرامون زمینه کاری شما وجود ندارد چگونه می‌تواند برای شما درآمدزایی داشته باشد؟ برای اینکه بتوانید تولید محتوا مفید و جامع داشته باشید باید تکنیک‌های تولید محتوا را بدانید تا بتوانید محتوایی را تولید کنید که به شما در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کمک کند.

چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398, 9:33 ق ظ

بهتر است ابتدا با جملات منطقی و آرام، مشتری ناراضی خود را قانع کنید که آرام باشد و قصد شما کمک کردن به اوست. در صورتی که کلمات و رفتارهای معترضانه مشتریان شما در حضور مشتریان دیگر باشد می توانید او را کنار کشیده و صحبتهای خود را دور از دید سایر مشتریان به او بگویید و در خلوت به مشکل او رسیدگی کنید.

سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 12:21 ب ظ

استفاده از نرم افزار CRM کسب و کار شما را در تمامی بخش‌ها، از فروش گرفته تا تبلیغات و خدمات رسانی، به طور چشمگیری تغییر خواهد داد. تصمیم گیری در مورد اعمال هر گونه تغییر در هر از ابزارها یا فرآیندهای یک سازمان، مساله چالش برانگیزی خواهد بود، مخصوصا اگر نیاز به سرمایه گذاری مادی باشد. اگر در کسب و کارتان با روندهای زیر روبرو شدید، زمان آن فرا رسیده است که از نرم افزار CRM استفاده کنید:

سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 11:24 ق ظ

قبل از هر گونه اقدام و یا تصمیمی در خصوص برکناری پرسنل واحد بازاریابی خود از این مسئله مطمئن شوید که اطلاعات درست و دقیقی را درباره عملکرد کارمندتان در دست دارید. در صورتی که راجع به صحت اطلاعات کسب شده شک دارید بهتر است که دقیق تر مطالعه و پیگیری کنید. سعی کنید همان روش و قانونی که برای تصمیم خود به کار برده اید برای همه کارمندان خود به کار ببرید.

سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 10:54 ق ظ

امروزه اکثر صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا کسب و کار خود را از حال و هوای فیزیکی به اینترنتی تغییر دهند و مشتریان مجازی خود را نیز جذب کنند از این رو تمایل دارند که به شرکت‌های طراحی سایت مانند شرکت طراحی سایت مبنا سفارش طراحی سایت فروشگاهی دهند تا بتوانند فعالیت خود را در اینترنت به صورت حرفه‌ای شروع کنند.

سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 10:33 ق ظ

یکی از نامناسب ترین روش‌هایی که در سئو انجام می‌شود مخفی کردن کلمات کلیدی در سایت است. میزان حضور کلمات کلیدی در متن از عواملی است که به گوگل کمک می‌کند برای تعیین کلمات کلیدی هر متن و صفحه در وب سایت شما. اما یک موضوعی وجود دارد و آن هم این است که زمانی‌که از کلمات کلیدی بیش از اندازه در متن‌های خود استفاده کنید باعث بی‌معنی شدن آن متن شده و همین موضوع باعث نارضایتی کاربران می‌شود. به همین خاطر بسیازی از صاحبان سایت‌ها متن‌هایی که از کلمات کلیدی پر هستند با تکنیک‌های خاص مخفی می‌کنند. اما گوگل خیلی آسان این موضوع را تشخیص می‌دهد. مخفی کردن کلمات کلیذی در سایت یک تاثیر منفی بر سئو سایت خواهد داشت.

سه شنبه, 3 ارديبهشت 1398, 10:01 ق ظ

برنامه‌های رقابتی باید شامل چه مواردی باشد؟

در هر استراتژی که تدوین می‌شود‌، نقش رقبا و طراحی برنامه‌های مدون برای رقابت در بازار از جمله موارد اصلی و مهم است. به همین دلیل‌، در برنامه‌های استراتژی باید نقش رقیبان به شکل متمرکزی مورد هدف قرار بگیرد.

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper