یک اپلیکیشن خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟در رابطه با این سوال باید مواردی را بررسی میکنیم:

طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل

وب سایت شما دروازه کسب و کار شما و اپلیکشین شما مکمل آن خواهد بود، با توجه به رشد چشم گیر تلفن‌های هوشمند، با در نظر گرفتن اهداف شما، جهت اطلاع رسانی در رابطه با برند و یا بالا بردن درجه اعتباری نام تجاری شما و همچنین برای یافتن مشتریان جدید و توسعه بازار کسب و کارمان از این بستر منحصر به فرد و در حال توسعه، استفاده می‌کنیم.

ارائه اینترنت 3G و 4G توسط همراه اول، ایرانسل و رایتل توانسته، استفاده از اسمارت فون ها و تبلت ها را در کشور بطور چشم گیری ارتقا ببخشد. با اشاره به این که امروز در کشور از هر دو نفر حداقل یک نفر تلفن هوشمند در اختیار دارد، براورد میشود شمار کاربران اسمارت فون ها تا پایان امسال به 40میلیون نفر برسد.

ارائه اینترنت ما همیشه برای ساخت اپلیکشین‌های موبایلی جذاب و هیجان انگیز با مشتریان خود در تعامل هستیم و نتیجه آن تولید برنامه هایی می‌شود که برای مشتریان آن‌ها ارزشمند خواهد بود. درک ما از تکنولوژی تلفن همراه مبتنی بر وب در کنار تجربه و تخصص، این قدرت را به ما می‌دهد تا اپلیکیشنی طراحی کنیم که مانند هیچ اپلیکیشن دیگری نباشد.

استراتژی

قبل از هر چیز ما کسب و کار را آنالیز می‌کنیم و بر اساس نتایج بدست آمده برای شما بهترین استراتژی را ترسیم خواهیم کرد که این استراتژی مهمترین عامل موفقیت پروژه شما خواهد بود.

طراحی

ما معتقدیم یک طراحی خوب فراتر از یک طراحی زیبا می‌باشد. ما به کاربرد پذیری اهمیت زیادی می دهیم و همیشه سعی می‌کنیم در کنار زیبایی کاربرد پذیری را نیز رعایت کنیم تا خروجی کار شما را شگفت زده کند.

برنامه نویسی

ما فقط به نوشتن کد اعتقاد نداریم بلکه به خوب نوشتن آن اعتقاد داریم. برای ما فرقی ندارد اپلیکشین شما IOS باشد و یا Android، ما در نهایت یک اپلیکیشن Native با بهترین کیفیت ممکن برای شما طراحی خواهیم کرد.

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper