پاندا در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود از متخصصان و متقاضیان واجد شرایط با عناوین شغلی برنامه نویس، کارشناس فروش، بازاریابی و پشتیبانی فنی دعوت به همکاری نماید. لذا از متقاضیان استخدام دعوت می شود فرم زیر را تکمیل نمایند.

توجه: پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد!

به روز نگه داشتن سایت به لحاظ زیبا شناختی

بازنویسی محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو

طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای سئو

ایجاد ساختار لینک مناسب سایت

تضمین صحت عملکرد وب سایت

تهیه نسخه های پشتیبان و نگه داری آن ها

آنالیز رقبا و کلمات کلیدی

امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها

رفع مشکلات احتمالی سایت شما

بررسی وب سایت از نظر رعایت اصول سئو

اولین کاری که یک متخصص سئو قبل از شروع عملیات سئو و بهینه سازی انجام می دهد بررسی وب سایت از نظر رعایت اصول سئو و رفع مشکلات آن می باشد. برای آنکه یک وب سایت از نظر فنی وب سایت مناسب برای عملیات سئو باشد می بایست شرایط زیر را داشته باشد. صفحه بندی وب سایت می بایست با استفاده از دایو انجام شده باشد آدرس دهی صفحات می بایست برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد ساختار و منوبندی وب سایت می بایست برای کاربران و موتورهای جستجو قابل فهم باشد وب سایت می بایست سازگاری نمایش در مرورگرهای موبایل و تبلت داشته باشد و در اصطلاح ریسپانسیو طراحی شده باشد سرعت بالا آمدن وب سایت می بایست قابل قبول باشد و وب سایت قطعی نداشته باشد کد نویسی های HTML و CSS وب سایت می بایست حتی الامکان فشرده سازی گردند وب سایت حتما می بایست ایمن سازی گردد تا وجود مشکلات امنیتی مشکلاتی را برای وب سایت ایجاد ننماید استفاده از روش های فشرده سازی و کش باعث افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو خواهد گردید ظاهر و قالب وب سایت می بایست با کیفیت و کاربر پسند باشد تا کاربران حس خوبی از حضور در وب سایت داشته باشند.

تولید محتوا برای وب سایت

پس از آنکه وب سایت از نظر رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت بررسی گردید می توان سایت را راه اندازی نمود و کار تولید محتوای وب سایت را آغاز نمود. یک وب سایت معمولا یک سری اطلاعات پایه مانند درباره ما، تماس با ما، محصولات و پروژه ها دارد که وجود آنها در سایت الزاامی است. در کنار اطلاعات پایه می بایست به صورت منظم در سایت اطلاعات و مطالب مفیدی در زمینه فعالیت بارگذاری نمود. هر چه بتوانید محتوای مفیدتر، کامل تر و به روز تری برای سایت خود تولید نمایید در عملیات سئو و بهینه سازی سایت خود موفق تر خواهید بود. مطالب وب سایت را می بایست خود تولید نمایید و از کپی مطالب سایت های دیگر پرهیز نمایید. هر چه بتوانید مقالات بیشتری در سایت خود داشته باشید بهتر است و البته کیفیت مهم تر از کمیت می باشد بنابراین تلاش نمایید هر چه می توانید مقالات و مطالب پر بارتری و کامل تری ایجاد نمایید.

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper