مبنای نرم افزار crm ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک مثبتی از آن دارد. این ارزش می‌تواند مزایایی را به شکل‌های زیر برای مشتری فراهم سازد. تضمین کیفیت، ایجاد تصور مثبت در قبال محصول، افزایش قابلیت اطمینان، ضمانت مرتبط با علامت مشخصه محصول که از طریق برنامه‌های بازاریابی حاصل می‌شود. در یک مطالعه موردی که به مزایای حفظ ارتباط با مشتری توجه شده، مزایای مشتریان از ایجاد ارتباط در سه طبقه به شرح ذیل ارائه گردیده است: اطمینان: کاهش سردرگمی، اطمینان به
CRM
سودتان را افزایش می دهد ثابت شده است که استفاده از نرم افزار CRM نتایج مثبتی را نظیر تاثیر مستقیم بر افزایش سودآوری، به دنبال داشته است. مشتریان را شناسایی و گروه بندی می‌کند این سیستم به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدید را به آسانی و با سرعت بیشتر شناسایی کرده و به درستی گروه بندی کنید. با تمرکز بر مشتریان درست، موارد فروش را می‌توان بر اساس آنکه احتمال موفقیت کدام بیشتر است، اولویت بندی کرد. با ذخیره کامل و صحیح اطلاعات مشتریان در یک پایگاه داده مرکزی، تمرکز بخش بازاریابی و فروش
CRM
بسیاری از شرکت‌ها استراتژی‌های مدیریت ارتباط با مشتری یا سی ار ام CRM را اجرا کرده‌اند. به نظر می‌رسد که بازار نرم‌ افزار CRM در بزرگ‌ترین بازار یعنی امریکا بسیار کاربرد دارد. شرکت‌های بزرگ، اولین‌ها در به‌کارگیری سی ار ام بوده و به دنبال آنان، شرکت‌هایی با اندازه متوسط این کار را انجام دادند. هنوز این پتانسیل وجود دارد که پیام سی ار ام به شرکت‌های کوچک‌تر و نوپا برسد. در ادامه به بررسی ۸ بازار نرم افزار CRM خواهیم پرداخت؛ ساختار بازار بازار سی ار ام از اوایل دهه ۱۹۹۰ به‌ طور چشمگیری رشد
CRM
 08 خرداد 1398
  35  
به روز رسانی مرتب به روز رسانی وبلاگ یا وب سایت باید مرتب باشد و بازه زمانی به روز رسانی نباید ...
 35 
به روز رسانی مرتب به روز رسانی وبلاگ یا وب سایت ...
08 خرداد 1398
 08 خرداد 1398
  33  
بر اساس تجربه مشاوره بازاریابی، این شرکت‌ها تمامی تلاش خود را فقط صرف تولید محصول می‌کنند. تولید ...
 33 
بر اساس تجربه مشاوره بازاریابی، این شرکت‌ها تمامی ...
08 خرداد 1398
 08 خرداد 1398
  30  
محصول از مد افتاده است از نظر مشاوره بازاریابی و فروش یکی از مهمترین عوامل عدم به فروش رسیدن یک ...
 30 
محصول از مد افتاده است از نظر مشاوره بازاریابی ...
08 خرداد 1398
 08 خرداد 1398
  97  
مبنای نرم افزار crm ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک مثبتی از ...
 97 
مبنای نرم افزار crm ارزشی است که به مشتری ارائه ...
08 خرداد 1398
 07 خرداد 1398
  32  
فقدان نیروی کار ماهر و کارامد، یکی از موانع اصلی بر سر راه رشد و توسعه‌ی بنگاه‌های اقتصادی به‌ویژه ...
 32 
فقدان نیروی کار ماهر و کارامد، یکی از موانع اصلی ...
07 خرداد 1398
 07 خرداد 1398
  33  
در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که با افزایش رقابت در کلمات کلیدی بسیاری از وب سایت‌ها قادر ...
 33 
در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که با ...
07 خرداد 1398
 07 خرداد 1398
  29  
قرار دادن اخبار و رویداد‌های شرکت: قرار دادن اخبار به صورت مرتب به بازدیدکننده نشان می‌دهد که سایت ...
 29 
قرار دادن اخبار و رویداد‌های شرکت: قرار دادن ...
07 خرداد 1398
 07 خرداد 1398
  28  
در فروش کالا عجله نداشته باشید گاهی فروشندگان به دلیل اینکه تصمیم خریدار عوض نشود و بتوانند کالای ...
 28 
در فروش کالا عجله نداشته باشید گاهی فروشندگان ...
07 خرداد 1398
علی محبوبی

علی محبوبی

چهارشنبه, 8 خرداد 1398, 12:40 ب ظ

به روز رسانی مرتب

به روز رسانی وبلاگ یا وب سایت باید مرتب باشد و بازه زمانی به روز رسانی نباید خیلی طولانی باشد. برای مثال شما باید هر روز یا یک روز در میان وبلاگ خود را به روز کنید. اما دلیل این اجبار چیست؟ وقتی که شما وبلاگ خود را مرتب به روز می کنید علاوه بر این که مخاطبین شما از عملکرد شما راضی خواهند بوند و در صورت افزایش کیفیت مطالب باعث افزایش ترافیک سایت شما می­شود. نتیجه مثبت دیگر این است که موتورهای جستجوگر بیشتر به شما لینک می­دهند و رتبه وب سایت شما افزایش پیدا می­کند ولی اگر به روز رسانی به صورت غیر متعارف باشد (یعنی اینکه شما علاوه بر روزهای تعطیل روز های دیگر هم به صورت منظم به روز رسانی نکنید.) باعث می شود رتبه وبلاگ شما کاهش پیدا کند و ترافیک بالای خود را از دست بدهید.

چهارشنبه, 8 خرداد 1398, 12:31 ب ظ

بر اساس تجربه مشاوره بازاریابی، این شرکت‌ها تمامی تلاش خود را فقط صرف تولید محصول می‌کنند. تولید محصول به معنای وارد شدن در بازار و کسب مشتریان کافی نیست. بلکه فقط مرحله اول از این فرآیند پچیده و طولانی است. لازم است شما به معرفی محصول خود بپردازید و کارآمدی محصولتان را به مخاطبان و مشتریان خود معرفی کنید. برای این کار باید دست به تولید محتوا بزنید. محتواهای متنی و تصویری تهیه کنید و در شبکه‌های مختلف اینترنتی از وب سایت‌ها تا شبکه‌های اجتماعی مختلف قرار دهید تا مخاطبان شما از طریق این محتوا‌، متوجه مزایا و ویژگی‌های محصول شما شوند. به گونه‌ای به معرفی محصول خود بپردازید که آن‌ها به خوبی متوجه شوند که محصول شما کدامیک از مشکلات یا تقاضاهای آن‌ها را می‌تواند برآورده کند.

چهارشنبه, 8 خرداد 1398, 12:21 ب ظ

محصول از مد افتاده است

از نظر مشاوره بازاریابی و فروش یکی از مهمترین عوامل عدم به فروش رسیدن یک کالا این است که عمرفروش آن کالا به پایان رسیده است. معمولاً هر کالایی که وارد بازار می‌شود در ابتدا با موج مشتریان مواجه می‌شود و این استقبال تا زمانی ادامه دارد که کالای جدید با ویژگی‌های بهتر و جدیدتر وارد بازار نشده است. اما به محض اینکه کالای جدیدی وارد بازار می‌شود از آنجایی که این کالاها معمولاً دارای گزینه‌های بهتر و به روز شده تری هستند‌، مشتریان به سمت این کالا جذب می‌شوند و میزان خرید کالای قدیمی که در بازار بوده است کمتر می‍شود. بنابراین، یکی از علت‌های اصلی عدم فروش یک کالا ممکن است قدیمی بودن یا از مد افتادگی باشد که به این دسته از کالاها می‍گویند که عمر فروش آن‌ها به پایان رسیده است و نیازهای مشتریان را نمی‌توانند برآورده کنند.

چهارشنبه, 8 خرداد 1398, 12:11 ب ظ

مبنای نرم افزار crm ارزشی است که به مشتری ارائه می‌گردد و این ارزش، چیزی است که مشتری درک مثبتی از آن دارد. این ارزش می‌تواند مزایایی را به شکل‌های زیر برای مشتری فراهم سازد. تضمین کیفیت، ایجاد تصور مثبت در قبال محصول، افزایش قابلیت اطمینان، ضمانت مرتبط با علامت مشخصه محصول که از طریق برنامه‌های بازاریابی حاصل می‌شود.

سه شنبه, 7 خرداد 1398, 3:29 ب ظ

فقدان نیروی کار ماهر و کارامد، یکی از موانع اصلی بر سر راه رشد و توسعه‌ی بنگاه‌های اقتصادی به‌ویژه در زمان بحران است. برای جذب نیروهای مستعد به روش‌های مرسوم اکتفا نکنید و دامنه‌ی جست‌و‌جوی خود را گسترده‌تر سازید. به‌طور‌مثال، هرچند کارفرمایان چندان راغب به جذب افراد سابقه‌دار نیستند و نداشتن سوءسابقه عمدتا یکی از پیش‌شرط‌های اصلی استخدام توسط آن‌ها است، اما متخصصان توصیه می‌کنند که از فرصت جذب افراد ماهر و مستعدی که ممکن است به‌نوعی دارای محکومیت‌های قضایی باشند چشم‌پوشی نکنید. البته، افرادی که مرتکب جرایم سنگین و خطرناک نشده، مهارت داشته و در دوران محکومیت نیز مهارت‌های مفید دیگری را نیز درکنار دانسته‌های پیشین‌شان آموخته باشند.

سه شنبه, 7 خرداد 1398, 12:01 ب ظ

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که با افزایش رقابت در کلمات کلیدی بسیاری از وب سایت‌ها قادر به پرداخت هزینه‌هایی برای بدست آوردن رتبه و جایگاه مناسب در گوگل نمی‌باشند بنابراین برای بهینه سازی هزینه‌ها در سئو باید پارامترهایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید وب سایت خود را با هزینه‌ای که توانایی پرداخت آن را دارید بهینه سازی کنید. برای محاسبه هزینه‌های سئو دیدگاه‌ها و نظرات مختلفی وجود دارد که می‌توانند ترکیبی از تعهد جایگاه کلمات کلیدی مورد نظر و اجرای فعالیت‌های بهینه سازی باشد.

سه شنبه, 7 خرداد 1398, 11:55 ق ظ

قرار دادن اخبار و رویداد‌های شرکت: قرار دادن اخبار به صورت مرتب به بازدیدکننده نشان می‌دهد که سایت شما بروز است برای انجام این کار می‌توانید قسمتی از صفحه‌ی اصلی را به صفحه‌ی اخبار لینک دهید.

سه شنبه, 7 خرداد 1398, 11:34 ق ظ

در فروش کالا عجله نداشته باشید

گاهی فروشندگان به دلیل اینکه تصمیم خریدار عوض نشود و بتوانند کالای خود را به او بفروشند سعی می‌کنند که سریع قبل از اینکه تصمیم گیری نهایی از جانب مشتری انجام شود کالای خود را بفروشند. در این شرایط نه تنها در فروش موفق نخواهید شد‌، بلکه مشتریان با فشار و استرسی که احساس می‌کنند احتمالاً حتی اگر مایل به خرید باشند ولی در خرید کردن تردید می‌کنند و احساس می‌کنند که آزادی عمل و تصمیم در معامله با شما را ندارند. به مشتریان فرصت بدهید تا به صورت کامل تمامی کالاهایی که مد نظر دارند با دقت ببینند و سپس در آرامش خرید کنند.

یکشنبه, 5 خرداد 1398, 1:44 ب ظ

دستور کار: هدف جلسه را برای تیم تعریف کنید. پرسنل را تشویق کنید در مورد اینکه تغییرات چگونه آن‌ها را متأثر می‌کند، صحبت کنند. به‌عنوان‌مثال بگویید: «ما اینجا هستیم تا درباره‌ی تغییراتی که تجربه می‌کنیم، حرف بزنیم. می‌خواهیم درک کنیم که این تغییرات، چگونه ما را چه به لحاظ شخصی و چه در قالب یک تیم، تحت تأثیر قرار می‌دهد.» از همه دعوت کنید نظر خود را در این خصوص بیان کنند. از آن‌ها بپرسید تیم چگونه می‌تواند کنترل بیشتری بر تغییرات داشته باشد.

یکشنبه, 5 خرداد 1398, 1:32 ب ظ

استفاده بیش از اندازه از کلمات کلیدی

یکی از ترفندهای قدیمی در سئو که مانند قبل کاربرد زیادی ندارد و آن را در ردیف تکنیک‌های کلاه سیاه می‌توان قرار داد استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی می باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا وب سایت شما در زمان کوتاه در رتبه مناسب در گوگل قرار گیرد. شما به جای اینکه از کلمات کلیدی بیش از اندازه در وب سایت خود استفاده کنید و در واقع آن‌ها را تکرار کنید با راه ها و روش‌های دیگر کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی را در محتوا های خود بکار برده و در نتیجه جایگاه مناسبی را در نتایج جستجو گوگل بدست آورید.

آدرس

تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان پروین، انتهای بن‌بست نادر، ساختمان اداری نیلوفر (پلاک 29)، واحد 5

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

 تلفن: 66912207، 66912198، 66912231

 فکس: 66569549

JoomShaper